Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Koleos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Koleos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:51 Vetura , Prishtinë

RENAULT KOLEOS 2.0 DCI 150 PS 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 11:32 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 20:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Koleos

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 17:00 Vetura , Gjakovë

Renault Koleos

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Tet 11:29 Vetura , Pejë

Renault Koleos

25 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Qer 18:06 Vetura , Pejë

Renault Koleos

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 17:49 Vetura , Prishtinë

Koleos 2.0dizel 4x4

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 23:58 Vetura , Pejë

Shitet vetura Renault Koleos 2012 automatik diesel 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 20:12 Vetura , Prishtinë

RENAULT KOLEOS 2.5b 4x4 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 21:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 19:41 Vetura , Pejë

Shitet vetura 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 16:31 Vetura , Fushë Kosovë

E ruajtur mire.

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 11:09 Vetura , Ferizaj

Ndrroj

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 12:59 Vetura , Ferizaj

Renault Koleos 2.0 Dizell Automatik 4x4 Viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 19:33 Vetura , Gjilan

Renault koleos 2.0 DCI 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:18 Vetura , Ferizaj

Shitet kamjonet

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 10:34 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Koleos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione