Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Laguna

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Laguna | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:57 Vetura , Prizren

Renault laguna 1.8

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:25 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Renault Llaguna 1.5 DCI

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 21:59 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre renault

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 17:45 Vetura , Pejë

RENAULT LAGUNA 1.8 16v

1 350 EUR

17 Mar 00:26 Vetura , Gjilan

Renault Laguna 2002 044-424-924

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 18:04 Vetura , Burim

Renault Laguna 1.9dci 2003 rks

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:35 Vetura , Prishtinë

reno laguna 2.2 naft

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 18:25 Vetura , Prishtinë

Renault laguna

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 16:02 Vetura , Pejë

Laguna

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:08 Vetura , Burim

Shes pjes per renault laguna 2.2 dci 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 14:39 Vetura , Prizren

Granit Renault 1.9 dci 049/357/480

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 14:41 Vetura , Mitrovicë

Renault laguna 2.0 dci 1 vit rks

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Renault Laguna 1.9 Dci urgjent

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 18:25 Vetura , Ferizaj

Shes Renault Laguna,2.2 dizel,2003, boj edhe kompenzim kocka

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 13:17 Vetura , Ferizaj

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI AUTOMATIK TIPTRONIK 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 20:50 Vetura , Fushë Kosovë

Renault laguna 1.9 dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:43 Vetura , Dardanë

Renault Laguna

1 150 EUR

05 Shk 12:29 Vetura , Prishtinë

Shes Renault Laguna 1.9dci 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Laguna 1.9 dCi

1 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Jan 19:18 Vetura , Malishevë

reno 1.9 dizell

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:31 Vetura , Gjilan

Renault new laguna 2.0 dizel 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Jan 14:34 Vetura , Ferizaj

Shes renault laguna 1.9 disel me klim

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 00:52 Vetura , Ferizaj

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI AUTOMATIK TIPTRONIK 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:46 Vetura , Ferizaj

Shes renault laguna 1.9 disel me.klim

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 13:56 Vetura , Prizren

Shitet renault laguna 1.6 benzin

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 02:23 Vetura , Prizren

Shitet Renault laguna 2002,benzin1.6,16ventil

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Jan 02:21 Vetura , Prizren

Shitet Renault Laguna

2 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 16:16 Vetura , Prizren

Shitet renault laguna 1.6 benzin,16 ventil,4goma rrezerv,9 m

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Dhj 14:58 Vetura , Rahovec

Shes Renault laguna edhe nderrim

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 15:32 Vetura , Rahovec

Shitet reno laguna arsyja e shitjes emigrimi

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 23:10 Vetura , Rahovec

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 23:10 Vetura , Rahovec

Shitet Reno Laguna...

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 20:08 Vetura , Vushtrri

Renault laguna

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 14:35 Vetura , Vushtrri

renault laguna

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 20:57 Vetura , Gjilan

Renault laguna

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 15:04 Vetura , Prishtinë

Renault Reno Laguna 1.8 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 12:40 Vetura , Ferizaj

kemi pjes per reno llaguna

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 16:42 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 18:55 Vetura , Prizren

Renault Laguna ndrohet

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 23:10 Vetura , Ferizaj

kemi pjes per reno llaguna

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 18:53 Vetura , Skenderaj

I shitur..

550 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 23:05 Vetura , Dardanë

Fuli

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:15 Vetura , Gjakovë

SHITET

1 200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Laguna | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione