Lipjan | Makina | Vetura | Renault

Clio , 131
Coupe , 1
Espace , 30
Express , 3
Fluence , 1
Kangoo , 116
Laguna , 84
Master , 23
Megane , 120
Modus , 2
R 19 , 8
R 21 , 1
R 5 , 5
Rapid , 1
Safrane , 1
Scenic , 47
Thalia , 2
Trafic , 21
Twingo , 33
Vel Satis , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:36 ,

��Reno clio 1.4 b viti 2000 rks nentor 2021 ��

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:47 ,

Renault Megane-Scenik 2005

2 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:46 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI VITI 2013 ME LIBER SERVISI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:46 ,

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008..AUTOMATIK.. Me Dogan

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:44 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:44 ,

Renault Megane

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:56 ,

Renault Megane 1.5 dci viti 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:00 ,

shes renaut twingo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 19:18 ,

Renault Megane 1.5DCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:54 ,

Renault kangoo 1.5DCI rks viti 2007

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 11:45 ,

Renault megane 1.5 dci automatik viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 21:26 ,

Renault megane 1.5 DCI 2004

23 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:17 ,

Reno clio

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:32 ,

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 11:39 ,

Renault Modus 1.6B Automatik. 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:41 ,

Renault Megane 1.5DCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:41 ,

Renault Megane 1.5DCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:35 ,

RENO TWINGO 1.2BENZINE VITI 2004 ME KLIME❄️

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:38 ,

Reno teingo 1.2 b me rks

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 19:57 ,

Renault Megane 1.5DCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:45 ,

Renault Megane 1.5DCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:29 ,

Shes Reno dizel me rigjistim 6muj

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 12:17 ,

Renualt 1.9 Dizell 2006 Rks

900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 08:45 ,

Reno klio diesel 1.5 rks qlajmrum vit 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 07:47 ,

Renault Megane ***Nderrim***

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 14:18 ,

shitet renaulti 1.9dizell viti 2003 rks skaduar 1320

1 320 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 14:00 ,

Shitet Renault Megane AUTOMATIK 1.6 Benzin 16v 10muaj rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:36 ,

reno twingo1.2b rks

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 21:43 ,

reno

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 15:39 ,

Reno

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 09:16 ,

Reno Twingo

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 23:37 ,

Shitet pikap

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 20:54 ,

reno twingo

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 10:57 ,

Renault LLaguna 1.6 Benzin Plin Dizne 2003 Rks

870 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 18:02 ,

Renaul Megane 1.5 DCi

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:42 ,

Renault Clio 1.5 Dci Me Klim Viti 2007 RKS 5 Muj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:28 ,

shes renaut twingo

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 12:54 ,

renault trafic

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 15:14 ,

�� ushit e gzoft Pronarja e re clio 1.6 b v 00 rks ni vit��

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 10:27 ,

shes renault megane

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 07:36 ,

Shes Reno Megano

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 20:04 ,

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI AUTOMATIK 150PS Viti 11.2008

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:56 ,

Renault Twingo 1.2 Benzin Viti 99 Regjistrim 2 muj

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:44 ,

Renault Espace 2.2 dci Viti 2000 Rks 7 ulse

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:06 ,

U shittt flm

19 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:04 ,

Shes Renault Kango 1.5 Dci viti 2010

3 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:45 ,

RENAULT CLIO 1.9 diesel rks

990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:05 ,

renault megan 1.9 dci rks 11muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 09:03 ,

u shitt

9 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 09:53 ,

reno clio

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione