Pejë | Makina | Vetura | Renault

Avantime , 1
Capture , 3
Clio , 193
Coupe , 2
Espace , 32
Express , 3
Fluence , 1
Fuego , 2
Kadjar , 1
Kangoo , 153
Koleos , 2
Laguna , 117
Master , 18
Megane , 219
Modus , 10
R 14 , 1
R 19 , 19
R 20 , 2
R 21 , 6
R 25 , 1
R 5 , 31
Rapid , 4
Scenic , 79
Talisman , 1
Thalia , 1
Trafic , 12
Twingo , 27
Vel Satis , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:03 ,

Shes ose ndroj reno me vite n garazh e shtime

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

Renault

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:37 ,

Renault megan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:35 ,

renault master 1.9 dti viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:09 ,

renault trafik..viti prodhimit 2006..1.9 dizel

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:37 ,

megane .1,5

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:05 ,

Renault koleos dizel viti 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:56 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:57 ,

Renault Megane 1.6 Benxin

500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:56 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Facelift 2008

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:56 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin viti 2004

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Renault Espace 2.2 Diesel 7 ULSE 1 VIT RKS

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:55 ,

Renault Megane 1.9 Diesel viti 2004 RKS 1 VIT

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:40 ,

Renault Master 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:45 ,

Shitet Urgjent Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:29 ,

Reno Talisman e sapo Ardhur pa Dogan viti 2015 km 106 mij

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 16:34 ,

Renault Megane 1.9

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:32 ,

shitet

08 Maj 13:07 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 21:13 ,

Renault laguna 1.9 DCI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 16:00 ,

Renault Kangoo 1.9 tdi 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 14:06 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 14:06 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 22:15 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT MEGANA PANORAM 1.9 dizell FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 19:29 ,

Renault Megana 1.9 Dizel 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:51 ,

Renault megane 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 10:32 ,

Reno clio oferta vetem sod

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 09:02 ,

Renault 2011 1.5 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 09:54 ,

Reno megane 1.9 viti 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:20 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 19:39 ,

Shes Renaultin 19

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 14:51 ,

Reno megane 1.9

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:03 ,

Shes ose ndroj me vetur nese mkonvenon shtoj pare

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:55 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 23:38 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 12:52 ,

She's pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 03:36 ,

Shes renault scenic 1.9 diesel 2004

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:38 ,

Shitet Renault Megane

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 08:32 ,

Renault Megena 1.9 Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 08:20 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 21:24 ,

Shitet Renault Megane 1.9 i sapo ardhur nga Gjermania

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 11:19 ,

Renault Megane SHitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 11:19 ,

Renault Megane Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 14:29 ,

Shes 2 Renault Laguna

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 11:49 ,

Shitet Renault Megane 1.9

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 11:49 ,

Renault Megane 1.9 Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 15:50 ,

Renault Megane 1.9 Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 09:56 ,

Renault Megane Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 09:56 ,

Renault Megan 1.9 Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 20:44 ,

Renault Megane 1.9 Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione