Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Renault Të gjitha në Kosovë

Clio , 22
Espace , 3
Kangoo , 5
Laguna , 14
Master , 1
Megane , 16
Scenic , 11
Trafic , 2
Twingo , 9
Vel Satis , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Renault | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 10:05 Vetura , Pejë

Renault Twingo 1.3 Benxin viti 2003

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 22:30 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 12:37 Vetura , Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 14:56 Vetura , Lipjan

Reno Twingo

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 15:24 Vetura , Prizren

Renault Megan 1.6 Benzin Rks 09/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura , Prizren

Renault Clio 1.4 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:10 Vetura , Gjilan

RENO MEGANA 1.5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 22:58 Vetura , Burim

Reno Clio IV 1.5dci 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 13:01 Vetura , Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 00:57 Vetura , Prishtinë

Reno klio pikap

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:56 Vetura , Prishtinë

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:19 Vetura , Prishtinë

Renault megane plin benzin

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Dhj 12:23 Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJ RENO SKENIC NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 11:13 Vetura , Prizren

Renault Automatik ( Ndrrim i Mundshem )

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 03:19 Vetura , Gjilan

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 12:41 Vetura , Therandë

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:57 Vetura , Mitrovicë

SHES RENAULT TWINGO

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 10:51 Vetura , Skenderaj

Reno laguna 2005

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 23:32 Vetura , Prishtinë

2003

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 16:32 Vetura , Lipjan

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 18:57 Vetura , Prishtinë

reno megane plin benzin pa dogan plinin dizne

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 16:34 Vetura , Pejë

U shitt

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 21:37 Vetura , Pejë

U shit

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:38 Vetura , Pejë

U shit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:38 Vetura , Pejë

U shit

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 20:48 Vetura , Pejë

U shitt

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 Vetura , Pejë

U shit

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 Vetura , Pejë

U shitt

300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 22:41 Vetura , Pejë

U shit

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 02:48 Vetura , Pejë

U shit

700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:56 Vetura , Pejë

Renault scenic 2002 i sapo ardhur TIP/TOP

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:53 Vetura , Gjilan

Shitet Renault Laguna viti 2005 1.9 dizell

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 20:22 Vetura , Prishtinë

Shes motor 1.5 dci

450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:51 Vetura , Prishtinë

renault laguna urgjent.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 01:32 Vetura , Prishtinë

renault clio 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:39 Vetura , Malishevë

Renault scenik urgjent

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 16:56 Vetura , Gjilan

Renault Megane 1.9 Dizel Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 22:16 Vetura , Vushtrri

Renault scenic 1.9 cdi

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 12:03 Vetura , Ferizaj

Shes Reno clio shum i rujshum per marakli

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 12:27 Vetura , Prizren

Renault Megane 1.9 dCi 2004

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 10:27 Vetura , Lipjan

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 20:08 Vetura , Prishtinë

Reno megane kabriolet

1 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 17:22 Vetura , Gjakovë

Renault Master

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:44 Vetura , Prishtinë

Reno clio 4 1.5 Diesel 2013 fr

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 17:44 Vetura , Vushtrri

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 23:50 Vetura , Prishtinë

Shes renault clio 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Renault | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione