Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw x5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault

Clio , 12
Espace , 3
Kangoo , 8
Laguna , 12
Master , 1
Megane , 8
Scenic , 8
Trafic , 2
Twingo , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw x5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw x5 Të gjitha | Vetura | Renault | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:32 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 2005 Pa Dogan

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 11:09 ,

Reno kango 1.5 dci rks 6 muj 044280873

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 21:25 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 20:05 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:13 ,

Reno laguna 2.2 disel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 23:10 ,

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 18:53 ,

Renault Laguna 2.0 DCI 2008

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 13:01 ,

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 00:57 ,

Reno klio pikap

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:56 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:19 ,

Renault megane plin benzin

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 23:00 ,

Renault Megan Scenic Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 03:19 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 12:41 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 02:32 ,

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 11:57 ,

SHES RENAULT TWINGO

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:32 ,

2003

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 18:57 ,

reno megane plin benzin pa dogan plinin dizne

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 16:34 ,

U shitt

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 21:37 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:38 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:38 ,

U shit

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 20:48 ,

U shitt

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 18:26 ,

U shitt

300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 22:41 ,

U shit

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 02:48 ,

U shit

700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:56 ,

Renault scenic 2002 i sapo ardhur TIP/TOP

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:53 ,

Shitet Renault Laguna viti 2005 1.9 dizell

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 20:22 ,

Shes motor 1.5 dci

450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:51 ,

renault laguna urgjent.

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 01:32 ,

renault clio 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:39 ,

Renault scenik urgjent

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 22:16 ,

Renault scenic 1.9 cdi

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 12:03 ,

Shes Reno clio shum i rujshum per marakli

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 19:45 ,

RENO TWINGO ( URGJENT )

799 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 12:27 ,

Renault Megane 1.9 dCi 2004

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 10:27 ,

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 17:22 ,

Renault Master

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:56 ,

RENO TWINGO 1.2 ME REGJISTRIM ( URGJENT )

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 16:44 ,

Reno clio 4 1.5 Diesel 2013 fr

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 17:44 ,

RENO CLIO 1.5 DCI ME KLIM

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 23:50 ,

Shes renault clio 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 21:35 ,

RENO CLIO 1.9 DIZELL ME REGJISTRIM ( U R GJ E N T)

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 17:28 ,

Renault Megane

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 11:47 ,

Renault Clio 1.5dci

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 23:48 ,

Uuu Shittt

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 17:13 ,

Uuuu SHITT

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw x5 | Të gjitha | Vetura | Renault | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione