Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | R 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault R 19 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Qer 20:48 Vetura , Prizren

Shitet renault 19

490 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 17:26 Vetura , Prizren

Kerr familjar 10 muj recistm me klim 9 vjet ni pronar

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 08:54 Vetura , Prishtinë

renault 19 1.8 benzin viti 90 rks

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Dhj 15:24 Vetura , Malishevë

Shitet renaulti

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 20:14 Vetura , Shtime

renault 19

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 21:03 Vetura , Drenas

Shes reno 19 benzin 1.6 ngjendje tmir rks iskadum

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 18:09 Vetura , Prizren

Renault R19 - 1.8 Benzin

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:45 Vetura , Pejë

Shes RENAULT 19

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 11:38 Vetura , Mitrovicë

Shes&Ndrroj Renault 19

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:17 Vetura , Burim

Renault 19

600 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 23:13 Vetura , Pejë

08.06.2021

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:07 Vetura , Prizren

Renault 19 me klime

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 19:39 Vetura , Pejë

Shes Renaultin 19

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 11:40 Vetura , Prishtinë

Shes reno 19

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:48 Vetura , Ferizaj

shitet renaulti 19 kabriolet 1.8 benzin rks i skaduar

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 10:24 Vetura , Malishevë

ushit

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Shk 16:26 Vetura , Drenas

Shes reno 19 benzin plin 1.6 ngjendje tmir rks iskadum

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:05 Vetura , Fushë Kosovë

Shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 00:10 Vetura , Drenas

Shes reno 19 benzin plin 1.6 ngjendje tmir rks iskadum

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:52 Vetura , Pejë

shes veturen renault19

700 EUR

17 Jan 17:03 Vetura , Pejë

Renault19

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 15:13 Vetura , Pejë

Shitet renault19

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 21:09 Vetura , Skenderaj

Reno 1.8 plin benzin 6 muj rks

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 20:38 Vetura , Mitrovicë

Renault R19 1.8 ithjesht

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 09:49 Vetura , Drenas

Reno

380 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 19:20 Vetura , Mitrovicë

Renault r19

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 11:59 Vetura , Therandë

shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Nën 12:06 Vetura , Gjakovë

Shitet urgjent

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 15:10 Vetura , Therandë

Renault R19

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 16:48 Vetura , Skenderaj

shes reno

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 00:28 Vetura , Besianë

Shitet Renault 19 1.4Benzin

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 11:24 Vetura , Mitrovicë

Renault19 1.8i 1992

650 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:31 Vetura , Mitrovicë

Renault19 1992 1.8i RKS

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:12 Vetura , Prizren

Shitet renaulti

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Gush 07:08 Vetura , Ferizaj

Renault19

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 11:18 Vetura , Drenas

Ushit Ushit flm merr jep

3 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 15:20 Vetura , Ferizaj

Shes renault 19 dizell 650ero

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 19:28 Vetura , Shtime

shitet vetura

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 21:47 Vetura , Gjakovë

Renault 19

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 21:26 Vetura , Skenderaj

Shes ndrroj renault

330 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 21:19 Vetura , Ferizaj

Shitet renaulti 1.8 benzin

330 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 15:29 Vetura , Pejë

Renault 19 ne gjendje te rregullt

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 08:11 Vetura , Ferizaj

shes reno 1.9dizell edhe ne letra dizell

599 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 16:40 Vetura , Skenderaj

Renault R 19

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 09:48 Vetura , Therandë

Renault 1.4

600 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 20:33 Vetura , Pejë

She's Renault 19

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 13:12 Vetura , Pejë

RENAULT 19

700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:40 Vetura , Prishtinë

Reno19

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 18:48 Vetura , Prizren

Renault

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 19:43 Vetura , Pejë

Renault 19 Benzin 1.4

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault R 19 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione