Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | R 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault R 21 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Tet 23:31 Vetura , Viti

Motorr 2.1 per renault

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 19:44 Vetura , Drenas

Reno

630 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:33 Vetura , Malishevë

Renault 19

349 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 10:55 Vetura , Kastriot

Renault 21

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:07 Vetura , Rahovec

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Nën 11:46 Vetura , Prizren

Shitet Renault 21

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 14:07 Vetura , Viti

Renault 21

200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 21:16 Vetura , Pejë

Shitet ose nderrohet urgjentisht renault 21

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Gush 03:35 Vetura , Ferizaj

Shitet Urgjent

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 17:04 Vetura , Ferizaj

Shitet Urgjent

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 18:13 Vetura , Viti

renault 21 nevada

1 280 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 09:34 Vetura , Gjakovë

Renault 21 urgjent

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 21:52 Vetura , Gjilan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 20:45 Vetura , Prishtinë

SHITET renault 21

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 10:02 Vetura , Gjilan

Renault r21

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 05:38 Vetura , Prishtinë

Renault 21

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 01:45 Vetura , Malishevë

Renault 21

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 00:00 Vetura , Dragash

R21

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:09 Vetura , Prishtinë

RENAULT 21 DIZELL beje edhe ndrim regj 06 2017.

888 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:00 Vetura , Prishtinë

Renault R21 -88

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:40 Vetura , Prizren

Renault

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 09:52 Vetura , Lipjan

Shitet Renault R21 -89

220 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 15:25 Vetura , Prizren

shitet RENAULT 21

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 19:44 Vetura , Prishtinë

Renault 21 - Pa regjistrim

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 20:05 Vetura , Pejë

renault nevada iardhur nga bayern munich

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 20:13 Vetura , Pejë

renault 21 nevada 1.8 benzin

2 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 17:47 Vetura , Pejë

renault 21 nevada

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 15:39 Vetura , Skenderaj

Renault 21 nevada

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 16:50 Vetura , Pejë

Renault 21 -94

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 09:47 Vetura , Skenderaj

Renault 21 nevada

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:55 Vetura , Gjilan

Shes reno 21 dizell rks edhe 3 muj

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 18:50 Vetura , Prishtinë

shitet vetura renault 21 dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 19:42 Vetura , Pejë

RENAULT DIZELL RKS NDRRIM ME VETUR TE HUAJ

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 15:53 Vetura , Klinë

Shes dhe Ndrroi Renault R21

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 20:56 Vetura , Besianë

Renault R21 dizel -90

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:52 Vetura , Prishtinë

RENAULT 21 DIZELL 044 174 398

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:52 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN RENAULT 21 DIZELL 92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 18:32 Vetura , Prishtinë

shes veturen Renault 21 dizell

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 18:05 Vetura , Prishtinë

shes veturen renault ne gjendje shume te mire.

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 21:16 Vetura , Prishtinë

Renault 21-92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 15:58 Vetura , Gjilan

Renault 21 Urgjend

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
18 Dhj 15:08 Vetura , Besianë

shitet renoja dizel 800€

800 EUR

26 Gush 08:12 Vetura , Kaçanik

Renault 21

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault R 21 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione