Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Rapid

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Rapid | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Nën 01:24 Vetura , Pejë

Pikap Renault

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 21:15 Vetura , Pejë

Shes piakp

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 17:58 Vetura , Gjilan

Kamionet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Tet 18:41 Vetura , Ferizaj

Kamionet

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 22:16 Vetura , Pejë

Shes pikapin renault rapid

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 13:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno pikap 350€

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:50 Vetura , Prishtinë

Uuuu Shittt PIKAPI RENAULT KANGO RKS - 2001

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 19:57 Vetura , Ferizaj

Renault pikap

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 03:43 Vetura , Prishtinë

Shes PIKAP te Regjistruar

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 03:30 Vetura , Prishtinë

Shes Renault Pikap I regjistruar

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 13:58 Vetura , Prishtinë

shes renaultin 1.9 dizell me dogan

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 18:37 Vetura , Lipjan

U shit

35 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:59 Vetura , Shtime

Renault Rapid Pikap

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 11:27 Vetura , Prishtinë

Renault rapid

499 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 18:37 Vetura , Mitrovicë

shitet me marrveshje shum lir

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 15:11 Vetura , Mitrovicë

RENO 1.9 E QLAJMRUAR

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Dhj 12:12 Vetura , Mitrovicë

SHES PIKAP 1.9 DIZELL NE GJENDJE PREFEKTE

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Dhj 13:40 Vetura , Mitrovicë

SHES PIKAPIN NE NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNIMI

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 19:49 Vetura , Vushtrri

She's reno rapid pikap

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Tet 14:42 Vetura , Kastriot

Renault rapid 2002 1.9 disel

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 17:55 Vetura , Kastriot

renault rapid pikap

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 18:53 Vetura , Klinë

Reno

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Sht 16:51 Vetura , Prishtinë

shes pikapin Renault

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Gush 14:12 Vetura , Ferizaj

Shes pikap renault urgjent 1.1

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:31 Vetura , Gjilan

Renault Rapid 1.6 dizel -95

399 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Gush 14:24 Vetura , Prishtinë

Renault kango

1 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 10:53 Vetura , Pejë

Renault Rapid

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 19:24 Vetura , Pejë

Renault Rapid 1.9 disel

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 13:40 Vetura , Pejë

Renault Rapid 1.9 dissel (urgjent)

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 18:24 Vetura , Mitrovicë

Vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 15:24 Vetura , Dardanë

Shes pikapin

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 21:56 Vetura , Skenderaj

reno pikapi dizel

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 18:00 Vetura , Ferizaj

SHES OS E BOJ NDRRIM RENAULT PIKAP

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 09:03 Vetura , Gjakovë

Pikap renault rapid

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 12:55 Vetura , Ferizaj

Pikapi Renault dizel

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 15:03 Vetura , Gjilan

Kamjanet

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Rapid | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione