Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Safrane

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Safrane | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Korr 15:09 Vetura , Drenas

Shitet vetura

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:26 Vetura , Prishtinë

reno safran 2.5 TDI

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 01:29 Vetura , Prishtinë

reno safran 2.5 TDI

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 22:48 Vetura , Ferizaj

Shitet renaulti 2.0 16v ne gjendje shum te mir

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 00:13 Vetura , Prishtinë

Renault

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 21:11 Vetura , Prishtinë

Renault

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 12:14 Vetura , Vushtrri

Shitet-Reno Skeni-Viti-2003-Dizell-Regjis-6muj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 14:33 Vetura , Prizren

Renault Safrane

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:01 Vetura , Kastriot

Reno scenic

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 20:49 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Nën 21:19 Vetura , Besianë

Renault safrane

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 23:17 Vetura , Therandë

shite urxhent

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 19:08 Vetura , Gjilan

Shitet Renault Safrana 97 & bejm edhe nderrim

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 20:01 Vetura , Lipjan

Iveco

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 22:22 Vetura , Prishtinë

Shes Renault safrane 3.0 V6 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 13:44 Vetura , Gjakovë

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 12:49 Vetura , Dragash

Renault 1996 2.0benz tip top

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Safrane | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione