Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault

Alpine V6 , 9
Avantime , 14
Capture , 34
Clio , 3113
Coupe , 43
Espace , 653
Express , 82
Fluence , 17
Fuego , 21
Grand Scenic , 124
Kadjar , 23
Kangoo , 2223
Koleos , 12
Laguna , 1619
Mascott , 11
Master , 400
Megane , 2689
Modus , 66
P 1400 , 5
R 11 , 12
R 14 , 7
R 18 , 1
R 19 , 252
R 20 , 2
R 21 , 41
R 25 , 13
R 30 , 1
R 4 , 13
R 5 , 167
R 6 , 1
R 9 , 4
Rapid , 34
Safrane , 11
Scenic , 1085
Spider , 4
Talisman , 9
Thalia , 26
Trafic , 422
Twingo , 491
Vel Satis , 87
Wind , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Renault | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:14
Linku:
,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel -Viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:54 ,

Renault kangoo 5 ulese me klim abs RKS 10muj 1.4B

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:53 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:49 ,

Rrno kangoo 2015 RKs

4 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:34 ,

Renault kangoo 1.9 dizell 2002

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:05 ,

Shitet Renault Grand Scenic 1.9 dci 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Renault Megane 1.9 Diesel viti 2004 RKS 1 VIT

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35 ,

Renault Espace 2.2 Diesel 7 ULSE 1 VIT RKS

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:34 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin viti 2004

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:34 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Facelift 2008

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:34 ,

Renault Megane 1.6 Benxin

500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:20 ,

Renault Megane 1.9Dci rks ✨

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:19 ,

Renault megane 1.5 DCI 2004

23 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Renault megan 1.9 cdti 6 shpejci 1 vit rks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:45 ,

Renault megan 1.5

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43 ,

Shes Reno Megano

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:33 ,

Renault Scenic 1.9

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

Renault Laguna 2003 194mij km

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:16 ,

Renault Megane DCi 1.5 2011 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Pjes per kerre renault

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:07 ,

Renault koleos dizel viti 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 ,

Renault Laguna 2.0 DCI 2008

4 949 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Shes renault,pikabo1.1 b

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:27 ,

Renault Koleos 2.0diesel 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 ,

Renault

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

shes Renault megane bojm ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:43 ,

RENO MEGANE 1.6 BENZIN - RKS 10 MUJ - 2010

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 ,

RENO MEGANE 1.6i BENZIN - RKS 10 MUJ - VP 2010

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

Renault twingo

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:32 ,

Renault Megane 1.9 DCI RKS 1 VIT 6 SHPEJTSI PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 ,

Renault Megane Scenik 1.9 Dci 2004 Me Rks Ndrrim i mundshem

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

shitet reno clio 1.5 dci 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:58 ,

Vetura

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

Renault Megane 1.9 DCI

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

Reno clio

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:48 ,

renault megane 1.5 dci 2006 bojm ndrrim

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:48 ,

Shes ose ndroj reno me vite n garazh e shtime

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Renault Scenic 1.5 dci

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:25 ,

Renault megane

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:22 ,

reno

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

renault megana

599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:45 ,

megane .1,5

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:44 ,

Shitet RENAULT LAGUNA 2,0 DCI, automatik, 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 ,

Reno Clio 1.4 Benzin Automatik Vp 2001 Rks skadum

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:36 ,

�� u shit clio 1.4 b viti 2000 rks nentor 2021 ��

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Renault Megane 1.9dci Shitet

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 ,

Renault Espas 2.2 Dizel viti 2002 ngjendje perfekte

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dCi 110 Gt Line

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:10 Shitorja ,

Renault Espace dCi 160

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Renault | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione