Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Thalia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Thalia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Jan 14:35 Vetura , Mitrovicë

Shitet Renault Clio Thalia 1.4 benzin 2001

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 13:28 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vetura Reno Clio Thalia 1.4 benzin

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 23:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vetura Reno Clio Thalia 1.4 benzin

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Dhj 06:13 Vetura , Malishevë

Shitet reno thalia

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:40 Vetura , Pejë

shes ndroj reno 2008 viti rks dej me 3.03.2022

2 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 17:21 Vetura , Mitrovicë

Reno 1.5 dci pa dogan

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 13:00 Vetura , Vushtrri

Renault Thalia,1.5 dizell,viti 2008

2 160 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 10:09 Vetura , Pejë

Renault 1.5 CDI Diesel

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 20:27 Vetura , Prishtinë

Reno 1.5 dizell .ardhur tash nga jashte

880 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 22:38 Vetura , Therandë

Shitet renault thalia per pjes

300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 01:16 Vetura , Prishtinë

Shes renault laguna

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 15:06 Vetura , Lipjan

Shes Renault Thalia

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 23:20 Vetura , Lipjan

shes renault talia

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 15:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 00:02 Vetura , Kastriot

Reno 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 09:20 Vetura , Therandë

Pikap

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 18:14 Vetura , Mitrovicë

Renault thalia 1.4 benzin regjitrim plot 1 vit

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 16:57 Vetura , Ferizaj

Renault Thalia

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Sht 21:53 Vetura , Prishtinë

Shes Renault Thalia me tabela te polonise

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Korr 12:58 Vetura , Prizren

shitet Renault Thalia 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 12:46 Vetura , Gjilan

Renault Thalia 1.5 dCi (Super Ekonomik)

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 21:34 Vetura , Prishtinë

renault thalia 1.4 i

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 21:05 Vetura , Ferizaj

Renault Thalia -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 01:00 Vetura , Prizren

Shes Renault Thalia 1.4benzin!!!!

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 22:43 Vetura , Ferizaj

Renault Thalia -08

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 17:57 Vetura , Ferizaj

renault thalia 3950 euro

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 19:39 Vetura , Ferizaj

shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 15:16 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 09:09 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 08:49 Vetura , Prishtinë

shes reno dizel viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Thalia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione