Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Trafic

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Trafic | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 13:43
Linku:
Vetura , Vushtrri

Renault Trafic

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 09:31 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault trafik 1.9 dizel 2003 me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:29 Vetura , Gjilan

AMBULANCA KOMBI RKS

6 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 23:51 Vetura , Prishtinë

Renault Trafic, 2.0 diesel, V.P. 2013, 115ps, 9 ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:30 Vetura , Prizren

Bus Renault Trafic

4 900 EUR

18 Mar 13:43 Vetura , Vushtrri

Renault Trafic

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Mar 07:54 Vetura , Prizren

Renault

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:41 Vetura , Prishtinë

Renault Trafic Génération 2.5 dCi

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Mar 10:39 Vetura , Pejë

Renault Trafic Génération 2.5 dCi 140

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 10:31 Vetura , Prishtinë

Renault Trafic Génération 2.5 dCi 140 Expression

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Shk 10:40 Vetura , Malishevë

Renault

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:13 Vetura , Gjilan

Renault Trafic 2.0 disel (pa dogan)

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 11:01 Vetura , Pejë

shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 20:34 Vetura , Pejë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 20:34 Vetura , Pejë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 19:06 Vetura , Prishtinë

Prodhuesi:Renault Tipi:Trafic III Lloji i motorit:Diezel

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Jan 16:11 Vetura , Prizren

Renault traffic 2.0

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 21:48 Vetura , Gjilan

Renault Trafic 2.0 dizel

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 19:09 Vetura , Lipjan

kamionet

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Dhj 19:30 Vetura , Lipjan

SHitet kamioneta

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Dhj 19:00 Vetura , Lipjan

SHITET KAMIONETA

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 22:45 Vetura , Pejë

shes veturen

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Ferizaj

Renault trafik 1.9 cdti Dizell Rks

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:30 Vetura , Prishtinë

prodhuesi:Renault

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Tet 16:30 Vetura , Prizren

Renault Trafic 2.0dci

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Tet 16:29 Vetura , Gjakovë

Shitet Renault Traffic 2.0 dtci

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 00:08 Vetura , Prishtinë

reno trafic

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 00:51 Vetura , Gjilan

Shitet Kombi Renault Trafic 1.9 Disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:43 Vetura , Besianë

Renault trafic 2.0

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 22:56 Vetura , Gjilan

Renault Trafic 2.0 dizell 2014

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 21:10 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Trafic 2011 i ardhur nga CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:50 Vetura , Burim

Renault Trafic 2015 ,PA DOGANE

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 20:00 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:33 Vetura , Prishtinë

Xham kushbka me shite

30 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 23:44 Vetura , Prizren

Renault Trafic

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 23:35 Vetura , Prizren

Renault Trafic

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 17:37 Vetura , Viti

Renault trafik urbanistik

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 22:25 Vetura , Viti

kombi Renault Trafic Urban

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 09:05 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Traffic 2.5 9ulse

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 21:18 Vetura , Prizren

Reno Trafic perfekt

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Qer 11:17 Vetura , Prishtinë

Renault Trafic me Friz

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 19:51 Vetura , Gjakovë

Renault Trafic Dizel 2.0 shpejtsi6+1 sapo ardhun ne kosove

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 17:10 Vetura , Pejë

Shes nderroj Renault Trafik

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 01:00 Vetura , Gjakovë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 16:50 Vetura , Ferizaj

Reno Max

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 18:30 Vetura , Besianë

Shitet kombi i punes Renault Trafic

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 00:21 Vetura , Prizren

Shitet

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 18:00 Vetura , Mitrovicë

Shes kombin

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 22:36 Vetura , Mitrovicë

Renault Trafic

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 06:36 Vetura , Prizren

Kombi

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Trafic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione