Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Twingo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Twingo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:25 Vetura , Viti

RENAULT TWINGO 2018 SI I RI I DOGANUAR

6 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:35 Shitorja Vetura , Gjilan

Renault Twingo 1.2 Benzin 134.000 KM����

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:23 Vetura , Ferizaj

Renault twingo 1 vjet rks

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:18 Vetura , Lipjan

Renault twingo 1 vjet rks

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:18 Vetura , Prishtinë

Renault twingo 1 vjet rks

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:23 Vetura , Besianë

Automatik

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 22:16 Vetura , Pejë

Reno twingo

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:02 Vetura , Shtime

Renault twingo 1 vjet rks

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 13:28 Vetura , Prishtinë

Twingo rks 1 vjet

18 Mar 10:09 Vetura , Ferizaj

Twingo rks 1 vjet

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 10:07 Vetura , Lipjan

Twingo rks 1 vjet

9 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 21:34 Vetura , Prizren

Renault twingo

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 09:13 Vetura , Prishtinë

Vetur ekonomike

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 12:21 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Renault Twingo 1.1 benzinë 1050 euro

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:57 Vetura , Lipjan

SHITET Twingo

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 15:05 Vetura , Pejë

044251311

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 14:56 Vetura , Lipjan

Reno Twingo

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 20:43 Vetura , Ferizaj

Shitet twingo 1.2 benzin shedje mir

900 EUR / muaj

01 Shk 16:25 Vetura , Prishtinë

Renault Twingo

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 10:16 Vetura , Prizren

shitet renault twingo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Jan 14:01 Vetura , Prizren

shitet renault twingo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Jan 00:30 Vetura , Vushtrri

Reno Twingo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 08:37 Vetura , Prizren

Renault Twingo

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Dhj 09:10 Vetura , Prizren

Renault Twingo

21 Dhj 23:10 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Dhj 23:10 Vetura , Prishtinë

Renault Twingo 1.5 dCi

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Dhj 21:42 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet reno twingo 2004��

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 13:44 Vetura , Prishtinë

Renault Twingo 1.5 Diesel

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Dhj 11:07 Vetura , Burim

Reno Twingo 1.2 benxin

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 11:09 Vetura , Fushë Kosovë

reno twingo

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:40 Vetura , Besianë

Renault Twingo 2012

2 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 699 EUR

26 Nën 18:22 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault Twingo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 09:32 Vetura , Pejë

reno

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 15:31 Vetura , Pejë

She's ose ndrroj

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 11:00 Vetura , Klinë

Reno twingo 1.2 benzin

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 01:06 Vetura , Prishtinë

Blej vetura pa dogan ������ Rks

760 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 00:57 Vetura , Prishtinë

���� Renault Twingo 1.5 Diesel ����

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Tet 18:27 Vetura , Drenas

Renault Twingo 1.2 Benzine RKS 6MUJ +NDRRIM

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 16:41 Vetura , Lipjan

Shes reno twingo rks deri janar

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 16:35 Vetura , Ferizaj

Shes reno twingo rks deri janar

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 23:45 Vetura , Mitrovicë

Renault Twingo 1.2b GT Km 104 mi Garantume 1 pronar

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 11:09 Vetura , Prishtinë

Shite reno twingo 1.2benz rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Sht 23:22 Vetura , Mitrovicë

Shes Renault Twingo 1.2i 6 MUAJ RKS KLIME AC - 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 00:07 Vetura , Pejë

reno

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Gush 00:07 Vetura , Pejë

reno

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Gush 20:49 Vetura , Prizren

renault twingo viti 2005 tip top

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Gush 09:45 Vetura , Mitrovicë

renault

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 10:42 Vetura , Prizren

Renault twingo

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Qer 08:49 Vetura , Shtime

shitet reno twingo rks deri 09,02,2023

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Twingo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione