Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Vel Satis

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Vel Satis | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Tet 00:45 Vetura , Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dci

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 12:12 Vetura , Prishtinë

Renault Vel Satis 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:04 Vetura , Kaçanik

Renault vel satis 2.2 dci

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 23:36 Vetura , Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dci 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 08:48 Vetura , Prishtinë

SHES RENO VELSATIS DIZEL AUTOMATIK VITI 2004 RKS 4 MUAJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 07:59 Vetura , Prishtinë

SHES RENO VELSATIS DIZEL AUTOMATIK VITI 2004 RKS 4 MUAJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 10:41 Vetura , Vushtrri

Shitet-Ndrohet-Renoja-05-Dizell-2.2-Klim-Komplet e servisuar

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 10:28 Vetura , Kaçanik

Renault vel satis 2.2 dci 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 10:23 Vetura , Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dci 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 09:40 Vetura , Prizren

Renault velsatis

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:50 Vetura , Kaçanik

Renault velsatis 2.2 dizel

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 15:06 Vetura , Kaçanik

Renault vel satis 2.2dci 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 16:24 Vetura , Mitrovicë

VEL Satis Renault

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Sht 15:12 Vetura , Prishtinë

Reno Velsatis

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 23:09 Vetura , Shtime

Renault vel satis

1 700 EUR Price Reduced

11 Maj 16:32 Vetura , Lipjan

Renault Vel Satis Dizell Automatik me rks

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:55 Vetura , Ferizaj

Renault

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:55 Vetura , Ferizaj

Renault

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 07:09 Vetura , Ferizaj

Renault

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 08:15 Vetura , Ferizaj

Renault

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:37 Vetura , Ferizaj

Renault

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 06:40 Vetura , Ferizaj

Renault

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 18:05 Vetura , Ferizaj

Renault

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 07:44 Vetura , Prishtinë

shes apo drroj reno velsatis

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 20:06 Vetura , Pejë

Shes renault velsatis 2.0t

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Tet 09:44 Vetura , Pejë

She's reno rks e qlajmrume boj edhe ndrim ?

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 08:53 Vetura , Pejë

She's ose endroj edhe me kerre t jashtit rks

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 17:40 Vetura , Pejë

Renault Vel Satis

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 01:58 Vetura , Prishtinë

SHITET RENAULT VELSATIS

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 17:46 Vetura , Mitrovicë

shitet renaulti

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 22:53 Vetura , Mitrovicë

Renault 3.0d automatik tiptronik rks 1vit te plot

3 910 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 21:26 Vetura , Mitrovicë

Renault vel satis

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 20:37 Vetura , Prishtinë

Renault 2004 boj ndrrim me vetura pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 08:52 Vetura , Vushtrri

Ushit

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 12:57 Vetura , Pejë

Renault vel satis 2.0 turbo RKS 2003

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 13:05 Vetura , Ferizaj

shitet

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 15:11 Vetura , Prishtinë

Urgjent reno velsatis 3.5 benzin

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 16:23 Vetura , Lipjan

Renault velsatis 2002 turbo 2500 ero

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 20:46 Vetura , Besianë

Shitet ndrrohet vetura

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 19:09 Vetura , Prizren

Renault velsatis ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:49 Vetura , Prizren

Vetur ne shitja

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 08:55 Vetura , Ferizaj

Renault vel satis

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 22:32 Vetura , Rahovec

Renault velsatis 2.2 disel

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 09:32 Vetura , Mitrovicë

Shitet Renault Vel Satis

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:08 Vetura , Prizren

Renaul velsiatis

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 11:35 Vetura , Prishtinë

Renault Velsatis facelift

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 21:28 Vetura , Besianë

Renault Vel Satis dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 20:47 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 11:10 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 16:31 Vetura , Fushë Kosovë

shitet reno klio

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Vel Satis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione