Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault - Seritë më të kërkuara të veturave Renault në një vend të vetëm

Alpine V6 , 9
Avantime , 13
Capture , 44
Clio , 3439
Coupe , 45
Espace , 701
Express , 90
Fluence , 28
Fuego , 21
Grand Scenic , 134
Kadjar , 25
Kangoo , 2469
Koleos , 12
Laguna , 1779
Mascott , 12
Master , 462
Megane , 3009
Modus , 84
P 1400 , 5
R 11 , 12
R 14 , 7
R 18 , 1
R 19 , 260
R 20 , 2
R 21 , 42
R 25 , 14
R 30 , 1
R 4 , 16
R 5 , 169
R 6 , 1
R 9 , 5
Rapid , 35
Safrane , 15
Scenic , 1226
Spider , 4
Talisman , 11
Thalia , 27
Trafic , 473
Twingo , 555
Vel Satis , 95
Wind , 8

Nëse jeni duke kërkuar vetura Renault, të reja ose të përdorura, atëherë jeni në vendin e duhur. Ne kemi vetura Renault, të reja dhe të përdorura, të ofruara për shitje direkt nga pronarët, autosallonet dhe shitësit privat pikërisht këtu në faqen tonë të internetit.


Në këtë kategori të veturave Renault ju mund të gjeni shpallje të shumta për Renault Megane, Renault Clio, Renault Megane, Renault Laguna, Renault Scenic, Renault Captur, Renault Twingo dhe seri të tjera të brendit Renault në shitje.

07 Maj 17:43
Linku:
,

Shitet - Renault Scenic 2002 1.9 dCi

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:29 ,

reno safran 2.5 TDI

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 ,

Renault kango 1.9 dizel me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:51 ,

SHITET RENAULT TALISMAN VITI 2017, PAJISUN FULL EXTRA

20 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:28 ,

RENO CLIO 1.6 BENZIN - 1 VIT TE PLOT RKS

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

Renault Megane 1.9

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:23 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 ,

RENAULT CAPTURE 1.5 DCI - AUTOMATIK ME DOGAN 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 ,

RENAULT MEGANO 1.6B VITI 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:51 ,

Renault Megan

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Renalut Laguna

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Po kërkoni të blini ose shisni një veturë Renault? MerrJep është përgjigja për këdo që kërkon të tregtojë, riparojë ose blejë makinën e tyre të ëndërrave. Me një rrjet të zgjeruar të tregtarëve në të gjithë vendin, mund të jeni të sigurt se ju do të gjeni çdo veturë që kërkoni.


Përse Renault është vetura e duhur për ju?


Renault është prodhuesi i katërt më i madh i makinave në Evropë. Veturat Renault ofrojnë stil elegant evropian dhe teknologji me çmime mjaftë të përballueshme në treg. Përveç kësaj, këto janë edhe disa nga arsyet që e bëjnë Renault zgjedhjen perfekte për ju.


1. Renault ka një histori të gjerë në industrinë e automobilave


Renault është një prodhues francez automobilistik mjaft i njohur për botën. Renault ka prodhuar makina për më shumë se 100 vjet, dhe është prodhuesi i katërt më i madh i makinave në Evropë.


Shumica e makinave të tyre, makinat sportive dhe familjare si Megane, Clio, Captur dhe të tjera shiten përmes shitësve të makinave, salloneve të automobilave dhe shitësve privat, përmes faqes tone të internetit e cila numëron gjithsej 14.763 shpallje për vetura Renault në shitje në gjithë Kosovën.


2. Veturat Renault janë të njohura për besueshmërinë dhe vlerën e tyre.


Veturat Renault janë shumë të njohura për besueshmërinë që ato ofrojnë tek pasagjerët. Ka hapësirë për 5 pasagjerë, është shumë praktike për drejtim në qytet, në autostradë dhe për parkim.


Këto vetura gjithashtu kosniderohen të shkëlqyeshme, familjare dhe shumë ekonomike për çmimin që kanë. Për këtë arsye janë shumë të njohura dhe i shohim shpesh në rrugët e kryeqytetit dhe gjithë Kosovës


4. Flota e Renault përfshin një gamë të gjerë makinash për një gamë të gjerë nevojash, nga ekonomia e karburantit deri te performanca


Renault është një prodhues francez i makinave që ka prodhuar makina që nga viti 1898. Renault ka ruajtur gjithmonë një bazë besnike të klientëve që makinat e tyre kanë tërhequr.


Për entuziastët e automobilave, Renault njihet si një markë e nivelit të lartë. Ato prodhojnë një gamë të gjerë automjetesh nga ato të zakonshmet tek ato elektrike, siç është sedani Clio EV, i cili është një sedan kompakt elektrik i projektuar mirë. Clio është i përsosur për ngasjen në qytet.


Automjetet e tjera të Renault përfshijnë Renault Megane, Renault Clio, Renault Megane, Renault Laguna, Renault Scenic, Renault Captur, Renault Twingo. Prandaj, nëse dëshironi një automjet elegant që merr kilometrazhin e shkëlqyer të gazit, ne ju sugjerojmë një nga seritë e RenaultNë fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione