Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Rolls Royce Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rolls Royce | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Tet 19:13 Vetura , Prishtinë

ROLLS ROYCE

25 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Gush 22:35 Vetura , Prishtinë

Biçikletê në shitje 100€

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 11:39 Vetura , Fushë Kosovë

Iveco 100 E 18

66 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Mar 20:50 Vetura , Skenderaj

Shes kerrin Dodge caliber

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 02:06 Vetura , Mitrovicë

Shes Renault Twingo

580 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 10:03 Vetura , Pejë

Shes Rolls Royce 1979 Old Times

32 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Korr 15:17 Vetura , Klinë

Motorr me 4 rrota

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 14:02 Vetura , Prishtinë

Patika rebook orgjina numr 44.5

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 16:59 Vetura , Ferizaj

����GOMA TE REJA•• SAVAA 175-70-R 13 ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 10:25 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet motorri 250 ku 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 20:09 Vetura , Prishtinë

Blej Criptocurency/RIPPLE 2000.-Euro...!

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 13:39 Vetura , Ferizaj

��SHITET"SMART"ME GJITHA SERVISET E KRYERA��

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 08:54 Vetura , Pejë

Reno

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 19:17 Vetura , Kaçanik

Polo 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rolls Royce | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione