Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Rover Të gjitha në Kosovë

100 , 20
111 , 5
114 , 2
115 , 3
200 , 76
214 , 11
216 , 20
218 , 3
220 , 12
25 , 57
400 , 56
416 , 6
420 , 9
45 , 46
600 , 4
620 , 5
623 , 4
75 , 176
800 , 1
820 , 1
825 , 1
827 , 1
City Rover , 23
Metro , 1
Montego , 1
SD , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 19:09 Vetura , Therandë

Rover 25

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:54 Vetura , Fushë Kosovë

1.6 16v ne gjendje te rregullt boj edhe nrrim

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 04:42 Vetura , Rahovec

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 20:46 Vetura , Fushë Kosovë

1.6 16v motor japan gjendje perfekte

550 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 06:17 Vetura , Prishtinë

Rang Rover

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 15:25 Vetura , Prizren

Range Rover Vogue

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 21:52 Vetura , Ferizaj

Shes Range Rover 2012 3.0 FULL EXTRA

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:49 Vetura , Drenas

Shitet

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 21:12 Vetura , Prizren

Rover 9muj rks 990€

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:09 Vetura , Prizren

Rover 9muj Rks 1200Euro

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:12 Vetura , Prizren

Rover 400 9muj rks

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:07 Vetura , Prizren

Rover 1300 Euro Rks deri mujin 11

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:39 Vetura , Dragash

Rover 620 dizell RKS

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Shk 17:38 Vetura , Shtime

Shitet rengji 2013 pa dogan

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 22:34 Vetura , Drenas

Rang Rower

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:51 Vetura , Klinë

urgjentisht

2 400 EUR Price Reduced

07 Shk 13:50 Vetura , Besianë

Shitet Rover 600 2.0 diesel

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 18:28 Vetura , Besianë

Renge Rover

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 11:09 Vetura , Fushë Kosovë

1.4 Benzin 11Muaj regjistrim gjendje perfekte me klime

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 12:55 Vetura , Pejë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 12:55 Vetura , Pejë

Rover

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 13:02 Vetura , Therandë

Shitet rover 75

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 17:57 Vetura , Fushë Kosovë

ROVER 45 2.0 IDT

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 21:22 Vetura , Deçan

Range Rover Sport 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 20:42 Vetura , Ferizaj

Rover 75 2.0 d

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 18:54 Vetura , Fushë Kosovë

Rover 75

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Dhj 12:03 Vetura , Prizren

Range Rover

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 11:18 Vetura , Prishtinë

Shes veturen xhip Range Rover Evoque

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 18:03 Vetura , Ferizaj

Rover 45 1.4Benzin-Plin RKS VP:97

999 EUR

23 Tet 00:38 Vetura , Shtërpcë

Rover 75 cdti

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 13:43 Vetura , Gjilan

Ranger rover

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 13:19 Vetura , Klinë

shes rover

4 700 EUR

11 Tet 23:54 Vetura , Gjakovë

Shitet Rover 75 2.5 (7.5 model)

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 07:38 Vetura , Drenas

Range Rover

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 00:08 Vetura , Mitrovicë

Shitet Range Rover full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Gush 08:36 Vetura , Lipjan

Shitet kuka per reng rover 3.0 diesel vp 2010

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 12:51 Vetura , Viti

Rover 75

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 20:38 Vetura , Besianë

Range Rover Sport 2019

60 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Korr 21:22 Vetura , Skenderaj

Shitet Roveri

1 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 21:00 Vetura , Gjilan

Range Rover Evoque

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 22:58 Vetura , Skenderaj

Range Rover Sport

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 06:48 Vetura , Kastriot

Shitet rover 25 boj ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 23:31 Vetura , Ferizaj

Rover75

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 08:38 Vetura , Therandë

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 15:19 Vetura , Lipjan

shitet rover viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 17:06 Vetura , Vushtrri

Shes Range Rover

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:21 Vetura , Deçan

Shitet

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 21:13 Vetura , Drenas

Shes Vetur

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 20:03 Vetura , Lipjan

Roveri shitet apo nderrohet

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione