Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover | 200

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover 200 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 15:49 Vetura , Drenas

Shitet

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 11:43 Vetura , Ferizaj

rover 200

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 08:34 Vetura , Gjilan

Shes ose Ndrroj Range Rover 2013

33 000 EUR

10 Dhj 21:18 Vetura , Prishtinë

SHES ROVER 1.4 BENZIN VITI 99 Me klim

720 EUR

01 Tet 23:32 Vetura , Drenas

Shes rover 200 benzin iqlajmrum ose per pjes

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 20:29 Vetura , Ferizaj

SHITET VETURA ROWER 1.4BENXIN

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:19 Vetura , Lipjan

Rover 200 benzin

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 17:56 Vetura , Vushtrri

ROVER 200

380 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:40 Vetura , Prizren

Rover 2.0 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 19:11 Vetura , Prizren

Rover 2.0

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:43 Vetura , Drenas

Rover 200

450 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 10:42 Vetura , Mitrovicë

U shit...

430 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Nën 16:40 Vetura , Prishtinë

Rover 200 benzin

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 15:18 Vetura , Malishevë

Shes Rover 1.4 16v Viti i prodhimit 2000 Pa Dugan

599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 20:54 Vetura , Prishtinë

Rover 200 1.4 i me klim RKS i skaduar

690 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 22:33 Vetura , Prishtinë

Shitet rover urgjend 620ero gjendje te mir rks ska

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 05:32 Vetura , Dragash

Rover 200

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 16:53 Vetura , Prishtinë

Shitet roveri 2.0benzin plin rks I skaduar

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 22:09 Vetura , Gjilan

Rover 2.0 Disell

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:49 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:52 Vetura , Gjakovë

Rover 200

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Jan 23:14 Vetura , Prizren

Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 07:27 Vetura , Prizren

Rover

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 10:50 Vetura , Ferizaj

Shitet

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 13:24 Vetura , Ferizaj

Shitet

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 17:28 Vetura , Ferizaj

Shitet

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 18:12 Vetura , Ferizaj

Shitet

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 18:32 Vetura , Gjilan

Rover

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 22:36 Vetura , Prishtinë

U Shit Flmmmmmmmmm ��

7 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 22:18 Vetura , Mitrovicë

U SHIT.. Flm merrjep

630 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 11:58 Vetura , Fushë Kosovë

ROVER 200 (1999)

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 13:17 Vetura , Prishtinë

rover

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 13:05 Vetura , Prishtinë

Rower

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 11:02 Vetura , Prishtinë

shitet

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 17:04 Vetura , Prishtinë

shitet

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 10:43 Vetura , Prishtinë

shitet

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 10:10 Vetura , Prishtinë

shitet

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 14:19 Vetura , Prishtinë

shes rover 1,4 benzin me klim rks 8 muj viti 1998

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 21:09 Vetura , Prishtinë

shes rover 1,4 benzin me klim rks 8 muj vit 1998

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 09:55 Vetura , Mitrovicë

Shes Rover benzin 1.4 v.p 2001 RKS 1 VIT I RUJTUM

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 23:37 Vetura , Lipjan

Rover

1 885 555 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 22:46 Vetura , Mitrovicë

U shit...

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 21:53 Vetura , Prizren

Rover

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Nën 17:31 Vetura , Prishtinë

Rover 200

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 13:47 Vetura , Prishtinë

ARover me klim shitet ose ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Tet 19:52 Vetura , Drenas

Rover 200

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 07:41 Vetura , Prishtinë

ROVER 200 DIZEL 2.0

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 02:49 Vetura , Prishtinë

Rover 200 dizel 2.0

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:49 Vetura , Drenas

Shitet ose nderrohet Rover 25

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione