Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover | 25

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover 25 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Dhj 12:58 Vetura , Therandë

Rover 1.4 16v

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 20:46 Vetura , Therandë

Rover 25

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:34 Vetura , Therandë

Rover 25

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 00:13 Vetura , Therandë

Rover 25 1.4 16v

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 00:13 Vetura , Therandë

Rover 25

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 21:22 Vetura , Skenderaj

Shitet Roveri

1 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 06:48 Vetura , Kastriot

Shitet rover 25 boj ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 13:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Ndrohet Rover 25 1.4 Benzin -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:26 Vetura , Prishtinë

Rover 1.4Benzin Viti 2000 Rks 10Muj

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 22:35 Vetura , Prishtinë

Rover 1.4Benzin Viti 2000 Rks 10Muj

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 00:00 Vetura , Ferizaj

Shes urxhent

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 21:04 Vetura , Drenas

Pjes per Rover 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 17:44 Vetura , Lipjan

rover 25 2.0 rks 2002

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:21 Vetura , Gjakovë

rover 25

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 17:26 Vetura , Gjakovë

Mandush Miftari

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 03:05 Vetura , Prishtinë

Ushit

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 16:28 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET NDROHET ROVER 25 1.4 BENZIN 16V VP 2001

900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 18:35 Vetura , Lipjan

Shes roberin 25 urzhent

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 02:36 Vetura , Dardanë

Shes ose ndrroj rover

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 13:04 Vetura , Fushë Kosovë

SHITEN PJES PER ROVER 25 FELLNET

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 18:59 Vetura , Fushë Kosovë

U shit

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 19:49 Vetura , Drenas

Kerkoi motor tRoverit25 1.4 viti2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 12:33 Vetura , Therandë

Rover 25 1.4 1 vit regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 09:10 Vetura , Rahovec

Rover 25 1.4 benzin 2000

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 21:38 Vetura , Rahovec

Rover 25 1.4 benzin

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 21:47 Vetura , Pejë

Rover 25 Per Pjes Motorrin e bllokum

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 10:27 Vetura , Gjakovë

Shes roverin urgjent

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 19:35 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent Rover1.9 dizel ithjesht

1 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 14:42 Vetura , Besianë

Rover 25 RKS 2.0 Dizell

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 13:46 Vetura , Besianë

Rover 25

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 13:46 Vetura , Besianë

Rover 25

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 23:20 Vetura , Besianë

Rover 25

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:13 Vetura , Gjilan

Rover 25 5mujRKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 10:53 Vetura , Ferizaj

Shes rover 2.0disel vp 2000 rks 15-1-2019

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 22:01 Vetura , Vushtrri

Rover 25 benzin

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 13:03 Vetura , Burim

Rover 25 1.4 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:43 Vetura , Pejë

Shes rover edhe suzuki bej ndrrim me kerr regjistr

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:56 Vetura , Prishtinë

shes rover

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 19:13 Vetura , Prishtinë

Rover 700 ero

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 14:48 Vetura , Burim

Rover

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 21:48 Vetura , Prishtinë

Rover 25 benzin 1.4 rks super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 11:21 Vetura , Gjakovë

rover 25 1.4 benzin 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 07:31 Vetura , Prishtinë

Rover 1.4 benzin 99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:29 Vetura , Drenas

Rover ndrrim i mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 18:50 Vetura , Viti

range rover

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 18:18 Vetura , Viti

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 14:14 Vetura , Drenas

shitet dhe ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:23 Vetura , Prizren

Rover

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 00:19 Vetura , Gjakovë

Rover 25

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 21:25 Vetura , Gjakovë

Rover 25

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover 25 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione