Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover | 400

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover 400 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 21:12 Vetura , Prizren

Rover 9muj rks 990€

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:09 Vetura , Prizren

Rover 9muj Rks 1200Euro

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:12 Vetura , Prizren

Rover 400 9muj rks

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 09:07 Vetura , Prizren

Rover 1300 Euro Rks deri mujin 11

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:09 Vetura , Fushë Kosovë

1.4 Benzin 11Muaj regjistrim gjendje perfekte me klime

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:03 Vetura , Lipjan

Roveri shitet apo nderrohet

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 19:11 Vetura , Ferizaj

Rover

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 22:04 Vetura , Lipjan

rover 1.4 benzin 9 muj regjistrim ne emer tem personal

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:05 Vetura , Mitrovicë

Rover 400 benxi 1.4

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 16:00 Vetura , Mitrovicë

Rover 400 1.4 benxin

800 EUR

31 Korr 11:43 Vetura , Mitrovicë

Rover 400 1.4 benxin

830 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 15:38 Vetura , Pejë

Shitet Rover 2.0

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 18:52 Vetura , Fushë Kosovë

Rover MG LTD tip top 1.8 16v lexo textin

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 23:28 Vetura , Malishevë

Shitet vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:13 Vetura , Ferizaj

Shitet 1.4 B ngjendje t‘mir klim funksionale rks

830 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 20:30 Vetura , Skenderaj

Rover 400 benzin

520 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 15:31 Vetura , Shtime

Shiteeeee

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 14:08 Vetura , Skenderaj

ROVER 400 1.4 benzin

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 19:59 Vetura , Malishevë

Shes veturen

1 980 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 15:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Sht 17:20 Vetura , Mitrovicë

Rover 400 1.4i me Klim regjistrim nje vit

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 09:40 Vetura , Mitrovicë

Goo

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 16:23 Vetura , Mitrovicë

Haibw

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 19:50 Vetura , Mitrovicë

Flm u shit

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 21:05 Vetura , Therandë

Rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 16:00 Vetura , Prishtinë

KERKOJ ROVER 400 TABELA KOSOVARE

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:37 Vetura , Ferizaj

Shitet Rover 400

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 13:52 Vetura , Ferizaj

shes ndrro rover

900 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 08:51 Vetura , Klinë

Rover 400

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 19:27 Vetura , Lipjan

Rover

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 20:25 Vetura , Prishtinë

Shitet roveri

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 02:39 Vetura , Lipjan

Rover

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 12:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura e tipit ROVER 400

800 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:51 Vetura , Deçan

Shitet urgjent rover 400

450 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 12:41 Vetura , Prishtinë

Rover 400

300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 21:32 Vetura , Deçan

Rover 400 1.4 16v rks

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:55 Vetura , Prishtinë

Rover 400

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 20:58 Vetura , Lipjan

Shitet Rover 400

800 EUR Price Reduced

10 Korr 20:54 Vetura , Lipjan

Shitet Rover 400

800 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:21 Vetura , Prishtinë

Rover 1.9 viti 2000 rks

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitje

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 00:37 Vetura , Gjakovë

Rover

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 23:37 Vetura , Gjakovë

Rover

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 09:35 Vetura , Gjakovë

Rover

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 20:01 Vetura , Fushë Kosovë

Shitje

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 14:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shitje

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 21:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitje

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 11:56 Vetura , Lipjan

Rover 400

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 20:50 Vetura , Lipjan

Prodajem Rover 400 1.6 16v benz+plin-secvent

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:48 Vetura , Gjilan

Shitet Rover

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover 400 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione