Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover | 45

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover 45 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Dhj 17:57 Vetura , Fushë Kosovë

ROVER 45 2.0 IDT

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:03 Vetura , Ferizaj

Rover 45 1.4Benzin-Plin RKS VP:97

999 EUR

18 Tet 18:45 Vetura , Ferizaj

Rover 45 2.0 dizel

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 01:44 Vetura , Fushë Kosovë

Rover45dizell2.0vp2003

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 16:45 Vetura , Pejë

Rover

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 14:39 Vetura , Pejë

Rover

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 01:03 Vetura , Ferizaj

ROVER 45 1.4Benzin RKS VP:99

980 EUR Price Reduced

08 Gush 22:36 Vetura , Gjakovë

Rover 45

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 02:13 Vetura , Malishevë

Rover 45

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 23:43 Vetura , Fushë Kosovë

Rover45 td direkt injeksion vp2003 rks2021

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 21:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Rover 45 diesel

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 13:53 Vetura , Pejë

Rover

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 07:18 Vetura , Klinë

rover 45

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 20:07 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 14:39 Vetura , Viti

Rover 45 per pjese

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 15:11 Vetura , Prizren

Rover 45 shitet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 14:26 Vetura , Prishtinë

Rover 45 16v RKS

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 22:59 Vetura , Prishtinë

Rover 45 16v RKS

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 20:50 Vetura , Prishtinë

ROVER 45 16V RKS

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 14:25 Vetura , Prishtinë

Rover 45 16v RKS

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 23:27 Vetura , Prishtinë

Rover 45 16v RKS

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 10:54 Vetura , Prishtinë

Rover 45 16v tabelat Rks

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 11:10 Vetura , Prishtinë

Rover 45 RKS 16v

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:59 Vetura , Prishtinë

Rover 45 RKS 16v

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:46 Vetura , Prishtinë

ROVER 45 1.4 Benzin ne RKS

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 13:17 Vetura , Prishtinë

Rover 45 RKS

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 11:53 Vetura , Ferizaj

Shitet 045667835

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 19:56 Vetura , Ferizaj

Rover

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 13:15 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 16:50 Vetura , Prishtinë

ROVER 45 1.4 Benzin ne RKS

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 16:17 Vetura , Ferizaj

Shitet roveri 45 dizel me 162 mi km original

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 12:08 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 17:31 Vetura , Ferizaj

Ndrrihet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 13:25 Vetura , Malishevë

Rover

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 10:28 Vetura , Ferizaj

Ndrrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 13:37 Vetura , Prizren

Rover 45

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Dhj 16:22 Vetura , Ferizaj

Rover 45

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 11:44 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 17:55 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 21:21 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 22:06 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 17:44 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 11:19 Vetura , Malishevë

Rover 45 , Dizel.

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 00:17 Vetura , Vushtrri

ushit nga as Arsoni

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:03 Vetura , Drenas

Rover 45 benzin -02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 17:01 Vetura , Vushtrri

Rover 45

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover 45 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione