Prizren | Makina | Vetura | Rover

100 , 2
200 , 5
216 , 2
25 , 3
416 , 1
45 , 2
75 , 20
820 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


26 Dhj 13:37 ,

Rover 45

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 21:38 ,

Shitet Roveri te mire pune

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:21 ,

Rover 1.4 Benzin

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 14:51 ,

Urgjent Rover i shkurt

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 00:22 ,

Shes edhe baj ndrrim

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:53 ,

Rover

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Nën 07:27 ,

Rover

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 09:51 ,

Shitet ROVER

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Dhj 15:04 ,

ROVER 25 1.4 BENZIN

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:32 ,

Rover 416 benzin -99

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 19:23 ,

Rover

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 21:37 ,

Shitet ndrrohet Rover 75

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 18:36 ,

Rover 75 2.0d

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 11:42 ,

Rover 75 shitet ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 21:41 ,

Shitet ose ndrrohet Rover 75

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 15:11 ,

Rover 45 shitet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 21:04 ,

Rover 75

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 20:08 ,

Rover 75 2.0 d. rks 07.2021

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 18:26 ,

Rover 75

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 18:50 ,

Rover 75

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 18:38 ,

Rover 75

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 16:39 ,

Shitet rover 75 mundsi ndrrimi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:19 ,

Rover 75

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 18:56 ,

Rover mg zr 1.4

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 15:31 ,

Shitet Rover Streetwise 1.6

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Nën 17:57 ,

Rover75 1.8 benzin

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 17:49 ,

Rover 75

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 12:34 ,

Rover

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 18:54 ,

Shes veturen Rover 1.8 Benxin me regjistrim

3 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 22:58 ,

Rover 75

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:18 ,

Range Rover Sport HSE

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:16 ,

Range Rover

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 00:55 ,

Rang Rover Evoque

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 16:40 ,

Rover 2.0 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 19:11 ,

Rover 2.0

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 23:14 ,

Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 16:43 ,

rover

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 17:46 ,

Shes Veturen !

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Korr 15:58 ,

Rover 75 2.0 v6 -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:20 ,

Rover Cabrio

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 15:25 ,

Rover 216 benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 14:19 ,

Rover 75 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione