Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover

100 , 18
111 , 4
114 , 2
115 , 3
200 , 75
214 , 10
216 , 18
218 , 4
220 , 9
25 , 55
400 , 51
416 , 6
420 , 7
45 , 44
600 , 6
620 , 4
623 , 3
75 , 155
820 , 1
825 , 1
827 , 1
City Rover , 19
Metro , 1
Montego , 1
SD , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:07 ,

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:26 ,

RANGE ROVER 2.2 EVOQUE DYNAMIC 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:26 ,

RANGE ROVER 36TDV8 - AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2010

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:11 ,

Rover 2.0 Dizell

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:57 ,

Rover 400 benzin 1.4

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 02:17 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 01:18 ,

Rover45dizell2.0vp2003

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 23:20 ,

Kam pjes te rover 75 edhe chrysler pt

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 13:38 ,

RANGE ROVER SPORT SDVE6 AUTOBIAGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 09:37 ,

Range Rover Evoque 2.2 dizel 2015 , 165.000 klm

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 23:27 ,

Rover 75

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 20:28 ,

Rover 216 1.6 16v Kabrio

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 15:59 ,

Rover 75 Benzin 1.8.

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 16:45 ,

Rover

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 14:39 ,

Rover

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 18:39 ,

Range rover evoque SD4 2013 190 ps

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 14:15 ,

Shes Rover 400 2.0 Dizell

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:21 ,

Shitet rover 75 per pjes 1.8benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 20:15 ,

Roveri shitet apo nderrohet

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 13:22 ,

Shitet Ndrohet Rover 25 1.4 Benzin -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 17:56 ,

rover

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 10:26 ,

Rover 1.4Benzin Viti 2000 Rks 10Muj

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 22:35 ,

Rover 1.4Benzin Viti 2000 Rks 10Muj

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 22:08 ,

ROVER 75 2.0L-2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:04 ,

rover 1.4 benzin 9 muj regjistrim ne emer tem personal

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:48 ,

shitet ose ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:27 ,

Shitet ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:46 ,

Shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 17:22 ,

Shitet ose ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 09:18 ,

ROVER 600 2.0

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 09:04 ,

shes rover 75

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 21:45 ,

SHITET ROVER 75 | 2.0 CDI DISEL, MOTORR I BMW 320

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 20:58 ,

Shitet ose ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 05:30 ,

Range Rover Vogue 4.4 Tdv8, 8 Shpejtësi, 2012, F / S / Histo

7 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 22:14 ,

shitet range rover

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 07:05 ,

Shitet RANGE ROVER HSE 3.0 DIZELL VITI 2011 PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 12:07 ,

Rover

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 16:52 ,

Rover 1.4 benzin+gas rks 07.08.21

890 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 18:32 ,

Shitet 2300

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 12:49 ,

Shes ose ndrroj

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 08:47 ,

Shitet ose ndrrohet

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 18:36 ,

Rover 75 2.0d

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 20:00 ,

Range Rover Sport Se 3.6

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 20:08 ,

Rover 75 2.0 d. rks 07.2021

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 20:40 ,

Shitet roveri 2.0 benzin nplin rks 27.08.2021 u

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione