Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover

100 , 19
111 , 5
114 , 2
115 , 3
200 , 75
214 , 11
216 , 18
218 , 3
220 , 11
25 , 57
400 , 50
416 , 6
420 , 9
45 , 47
600 , 4
620 , 4
623 , 4
75 , 168
820 , 1
825 , 1
827 , 1
City Rover , 21
Metro , 1
Montego , 1
SD , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 12:51 ,

Rover 75

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 11:15 ,

RANGE ROVER 3.6 TD V8 SPORT

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 06:48 ,

Shitet rover 25 boj ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 08:38 ,

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 21:20 ,

Range Rover Discovery Sport (7 Ulese)

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 20:38 ,

Shitet Sedan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 00:15 ,

Pjes per rover

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 02:17 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 23:20 ,

Kam pjes te rover 75 edhe chrysler pt

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 07:05 ,

Shitet RANGE ROVER HSE 3.0 DIZELL VITI 2011 PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 00:00 ,

Shes urxhent

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 21:04 ,

Pjes per Rover 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 22:06 ,

Shes Range Rover 3.6 dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:46 ,

Rover 75 2.0 Dizel 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 20:24 ,

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 20:11 ,

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 09:54 ,

Ushit ushit flm merrjep i ardhun tash roveri

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 19:02 ,

Shitet urgjentish rover 75 dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 05:32 ,

Rover 200

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 18:28 ,

Pjese per Rover 75, Diesel - tel.:049100245

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 13:28 ,

Shitet Roveri

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 00:08 ,

Range Rover sport HSE 2.7 dizel

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 20:50 ,

rover 1,8 u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 17:31 ,

Ndrrihet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 10:28 ,

Ndrrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 15:51 ,

Rover

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 16:46 ,

rover

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 21:05 ,

Shitet ose ndrim

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 19:59 ,

pjes per rover 75

5 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 22:36 ,

U Shit Flmmmmmmmmm ��

7 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 12:49 ,

Shes ose ndrroj

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 08:47 ,

Shitet ose ndrrohet

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 23:07 ,

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:49 ,

U shitt ■FLM■

11 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 22:17 ,

Rover 75 2.0 benzin vp 2000

14 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Shk 13:03 ,

Boc per plin origjinale 20 ero

20 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 22:06 ,

Akeni.naj kush pjes per rover qe shet naj kush

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 18:38 ,

pjes per rover75 edhe crysler pt

30 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 14:22 ,

shes fellne

120 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Mar 19:50 ,

Shes cilinder kfaqiles per rover 75

123 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Pri 14:50 ,

blejm te gjitha llojet e veturave qe si perdorni

200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 12:41 ,

Rover 400

300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 17:44 ,

rover 25 2.0 rks 2002

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:56 ,

ROVER 200

380 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 18:31 ,

Shitet roveri 2.0 disell i rrotullum per pjes

390 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Korr 12:55 ,

Rover 400

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 13:37 ,

Rover 45

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Korr 17:29 ,

Shes urgjent 400 ero

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 10:42 ,

U shit...

430 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione