Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Saab | 9-3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Saab 9-3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 17:24 Vetura , Pejë

SAB 2.0 BENZIN VITI 2000 KABRIO TARGA TE BELGJIKES

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 18:14 Vetura , Prishtinë

Saab 9.3

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:28 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Saab

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 00:25 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Saab

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 22:28 Vetura , Gjakovë

Saab 9-3 sedan automatik 1.8 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:49 Vetura , Prishtinë

Saab 2.0 benzine Automatik

4 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 16:18 Vetura , Drenas

Shesi ose nderroj saab-93

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 19:37 Vetura , Ferizaj

Saab tiD 1.9 Vector Sport 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 13:17 Vetura , Gjakovë

Saab 9-3 1.9 tdi

2 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 09:49 Vetura , Pejë

Saab 9-3 1.9 tid 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 15:29 Vetura , Prishtinë

SAAB 9-3

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 00:31 Vetura , Mitrovicë

i Shitur

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Pri 02:57 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 18:59 Vetura , Ferizaj

Shitet Saab 2.0 Vector Benxin I Regjistruar RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 15:05 Vetura , Ferizaj

Shes veturen saba

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:31 Vetura , Drenas

Shitet saab 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:41 Vetura , Ferizaj

Shitet saab 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:38 Vetura , Ferizaj

Saba

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 16:14 Vetura , Viti

Saab

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 11:30 Vetura , Ferizaj

Saaba

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:31 Vetura , Lipjan

Saab 9-3 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 09:54 Vetura , Ferizaj

Saab

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:19 Vetura , Pejë

Saab 2.0 turbo benzin automatik viti 2002 full

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 16:36 Vetura , Therandë

Shes saab 93 2.2 dizell viti 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 09:45 Vetura , Pejë

Shitet vetura per pjes ��

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 12:26 Vetura , Mitrovicë

Saab 9-3

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 00:52 Vetura , Prishtinë

Sabb dizell 2.2 viti 01 Ndrim me vetur automatik

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 10:37 Vetura , Burim

Shitett ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 18:06 Vetura , Ferizaj

Shes pjesë për SAAB 9-3.

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 14:16 Vetura , Pejë

Saab

15 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 17:56 Vetura , Gjakovë

Saab 9-3

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 19:23 Vetura , Gjilan

Sabi 1.9 DTT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 11:07 Vetura , Lipjan

Shes veturen

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 20:18 Vetura , Lipjan

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 12:30 Vetura , Kastriot

Shes saab

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 14:34 Vetura , Vushtrri

Saab 9-3

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 22:23 Vetura , Prishtinë

Sabin per pjes qmimi me marrëveshje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 22:10 Vetura , Prishtinë

Shes sabin per pjes qmimi me marrveshje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 18:20 Vetura , Besianë

saab

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 21:09 Vetura , Gjakovë

saab

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 20:33 Vetura , Drenas

Saab (veture per pjese)

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 17:01 Vetura , Ferizaj

Shitet saab 9-3

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 16:24 Vetura , Gjakovë

Saab

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 21:44 Vetura , Viti

shitet saab aero 9-3

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 11:19 Vetura , Ferizaj

saab

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 23:27 Vetura , Therandë

Saab

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 14:34 Vetura , Prishtinë

Saab 9-3 1.9 TiD

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 13:52 Vetura , Gjakovë

Saab 93 AERO 2.0T SPORT Urgjent....

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 07:38 Vetura , Kaçanik

saab

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 16:59 Vetura , Lipjan

Saab 1.8 benzin rks 2000 automatik bejm ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Saab 9-3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione