Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Saab | 9-5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Saab 9-5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 19:07 Vetura , Pejë

Saab ne shitje

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 10:39 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura Saab vector 9-5

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:53 Vetura , Pejë

Hasan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 17:58 Vetura , Ferizaj

Saab 2.2Dizel Viti:2003 Rks:5Muj

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 21:49 Vetura , Deçan

Saab

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Sht 22:14 Vetura , Ferizaj

Shes (pjesë) per SAAB Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 10:26 Vetura , Prishtinë

Shitet saabi

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 20:02 Vetura , Prishtinë

Shes SAAB 9-5 3.0 V6 me tabela të Zvicrres në gjendje perfek

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 07:41 Vetura , Ferizaj

Shes urgjent sab shum gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 07:33 Vetura , Ferizaj

Shes urgjent sab shum gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:26 Vetura , Prizren

Saab 9-5 1.9 dizell automatik

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:05 Vetura , Ferizaj

Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Mar 15:24 Vetura , Prishtinë

SAAB 9-5

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 15:05 Vetura , Gjilan

Saab

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:26 Vetura , Gjilan

Saab 2.3 Benzin Turbo-AUTOMATIK- -Rks6Muj-

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 14:43 Vetura , Prishtinë

Saab 9-5 3.0

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 19:56 Vetura , Gjilan

Saab 2.3 BenzinTurbo --Rks 10 Muj --Boj Ndrrim--

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 23:18 Vetura , Kaçanik

Scania

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 12:09 Vetura , Ferizaj

Shes pjese per SAAB 9-5 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Pri 11:58 Vetura , Dardanë

Saab 9.5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 18:43 Vetura , Gjakovë

Sabb 9-5

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 20:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ndrrohet SAAB

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:46 Vetura , Prishtinë

Shes pjese per SAAB 9-5

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Sht 21:07 Vetura , Ferizaj

Shesim pjese per SAAB 9-5

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 23:04 Vetura , Ferizaj

Shes pjesë për SAAB 9-5

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Sht 22:33 Vetura , Gjilan

Saab 9-5 2.0 Tid

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 12:01 Vetura , Pejë

Shes SAAB e sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 19:52 Vetura , Pejë

saab9-5

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 19:52 Vetura , Pejë

saab 9-5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:56 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:50 Vetura , Pejë

SAB

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 16:43 Vetura , Vushtrri

Seba

888 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Jan 23:17 Vetura , Ferizaj

sab 2.2benzin pa dogan

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 19:26 Vetura , Prishtinë

Shes Saab 2.0t Benzin

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 11:12 Vetura , Therandë

Naser

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 21:52 Vetura , Prizren

Saab 2.2benzin

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 20:25 Vetura , Lipjan

Saab 9-5 aero 2.3t

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 11:11 Vetura , Therandë

SAAB 95 3.0 DISEL

1 300 EUR Price Reduced

05 Korr 08:11 Vetura , Lipjan

SAAB 9-5 2.2DTI PER PJES 2005

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 10:41 Vetura , Prishtinë

SAAB 9-5 2004

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Maj 11:47 Vetura , Lipjan

Saab 9-5 benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 07:39 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura SAAB

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:48 Vetura , Lipjan

Saab 1.9 disell

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 16:19 Vetura , Prizren

Saab 9.5 bennzin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 18:04 Vetura , Gjilan

Saab 9-5 Linear 1.9 TDI. ---Viber +41788269291---

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:21 Vetura , Pejë

Saab 9-5 2.2dizell 2003 1vit rks

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:36 Vetura , Prizren

Saab 9-5

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 01:09 Vetura , Prizren

Makina Saab

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 00:29 Vetura , Prizren

Makina Saab

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Saab 9-5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione