Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Alhambra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Alhambra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Shk 19:06 Vetura , Skenderaj

Shitet sharani 1.9 TDI me dy tkuqe vp 2003

1 150 EUR Price Reduced

17 Shk 17:57 Vetura , Prishtinë

Seat 1.9 tdi pa dogane

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 01:26 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra

3 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 21:48 Vetura , Fushë Kosovë

SHITEN SEAT. KOMBAT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 07:47 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 09:26 Vetura , Prishtinë

Seat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 12:22 Vetura , Fushë Kosovë

Seat Alhambra 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:42 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra 2.0

9 500 EUR

22 Korr 12:42 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra 7 ulse DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Maj 23:38 Vetura , Klinë

Seat alehambra

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Maj 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Alhambra

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 00:00 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:59 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:44 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 2.0TDI DSG 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:12 Vetura , Prizren

Seat Alhambra 2.0 TDI Automatik RKs ( Ndrrohet )

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 17:22 Vetura , Prishtinë

Prodajem seat alhabra 1.9 tdi 2001 godiste

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 19:31 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 18:58 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 18:14 Vetura , Prishtinë

Seat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 19:17 Vetura , Prishtinë

Shes seat alhambra

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 16:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Alhambra

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 18:52 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra 2.0 TDI nov nov

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 01:11 Vetura , Prishtinë

Shes

07 Tet 16:55 Vetura , Prishtinë

Seat Alhambra nov nov

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 20:25 Vetura , Burim

Seat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:21 Vetura , Fushë Kosovë

Automatik DsG viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 18:34 Vetura , Fushë Kosovë

Seat Alhambra Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 16:49 Vetura , Gjakovë

Seat Alhambra 2014 DSG Automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 09:57 Vetura , Fushë Kosovë

Automatik DsG viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 12:43 Vetura , Fushë Kosovë

Seat Alhambra Automatik DsG

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 12:58 Vetura , Fushë Kosovë

Seat Automatik/DsG

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 08:42 Vetura , Fushë Kosovë

Seat Alhambra Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 13:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Seat Alhambra Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 22:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Seat Alhambra Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 12:43 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Seat Alhambra Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 23:13 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 4x4

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 16:53 Vetura , Lipjan

Seat Alhambra fr-line (sport) 2018

30 050 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Pri 18:13 Vetura , Besianë

Seat

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 10:19 Vetura , Prishtinë

U SHIT SEAT ALHAMBRA AUTOSALLONI EV

9 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 01:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Alhambra - 049267752

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 04:16 Vetura , Gjilan

Shes seat

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 21:15 Vetura , Malishevë

Seat

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:32 Vetura , Gjilan

Seat alhambra automatik dsg

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 20:34 Vetura , Gjilan

Seat alhambra Automatik dsg

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:01 Vetura , Besianë

Seat Alhmbra 1.8 turbo benzin

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:46 Vetura , Prizren

Seat Alhambra

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:26 Vetura , Lipjan

Seat me 7 ulse, ndrrim i mundshum

2 300 EUR Price Reduced

27 Tet 12:56 Vetura , Gjilan

Seat Alhambra 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 19:36 Vetura , Prishtinë

Shitet SEAT ALHAMBRA ME 1 VIT REGJISTRIM

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 12:46 Vetura , Pejë

Seat

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Alhambra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione