Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Altea

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Altea | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:02 ,

SHES SEAT ALTEA XL 2.0 IDIZEL I SAPO DOGANUAR

75 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 ,

shes motorrin seat altea 2.0.tdi

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 ,

SEAT ALTEA XL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:01 ,

SHES SEAT ALTEA 2.0 TDI 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 ,

Seat Altea 2.0Tdi -Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Shitorja ,

Seat Altea 2.0 Tdi Viti 2005 Rks Veq 4444€ + 383 44 838 848

4 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:08 ,

Seat altea

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41 ,

shes seat altea 2.0 tdi Automatik me dogan 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 ,

Seat Altea 2.0 TDI Automatik DSG Viti 20.12.2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI EXTRA I RUJTUN rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:08 ,

Seat sltea 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 10:09 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 04:29 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 04:29 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 11:38 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 11:34 ,

Seat Altea Xl

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:17 ,

seat Altea viti 2010 2.0 automatik shitet dhe ndrrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 15:43 ,

Seat Altea XL 2.0

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 14:22 ,

Seat altea 2008 170 ps 2.0 dizel

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 13:17 ,

Seat Altea 2.0 TDI Automatik DSG Viti 20.12.2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 08:45 ,

Seat Altea 2.0 Dizel 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 20:43 ,

Seat altea Fr 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 17:01 ,

Seat Altea 1.4 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 07:25 ,

Seat

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 15:13 ,

Shitet Seat Altea Automatik DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 09:35 ,

Shitet dhe bej ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Pri 11:10 ,

SEAT ALETA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG I ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 10:24 ,

Seat Altea 2.0

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 20:50 ,

Seat altea 2.0 dizell

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 18:27 ,

SEAT ALTEA XL AUTOMATIK DSG TDI - 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 ,

Seat altea xl.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:34 ,

Seat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:44 ,

shitet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:35 ,

Shite

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:51 ,

Shitje

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 15:16 ,

Shitet Seat Altea 2.0 dizel

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 11:55 ,

SHES SEAT ALTEA XL 2.0 IDIZEL I SAPO DOGANUAR

73 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:24 ,

Seat altea ����

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 11:46 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:04 ,

shes seat Altea 2.0 tdi Automatik me dogan 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:45 ,

Shes seat altea 2.0 tdi viti 2012-140 PS!!

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 20:16 ,

Seat Altea 2.0 Disel

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

Shitet seat altea

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 ,

seat 2.0 tdi

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Altea | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione