Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Arosa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Arosa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 08:48 Vetura , Gjilan

Urgjent

3 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 01:01 Vetura , Prizren

Seat arosa

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 18:08 Vetura , Therandë

Seat

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 16:47 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM����

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 17:56 Vetura , Pejë

shes ose ndroj seat arosa me ndrim jep edhe motorr

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 08:06 Vetura , Lipjan

SEAT AROSA 1.0 benzin rks

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:54 Vetura , Ferizaj

Seat Arosa

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 16:19 Vetura , Prishtinë

Seat 1.0

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 01:36 Vetura , Ferizaj

�� i SHiTUR ��

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 10:55 Vetura , Ferizaj

SEAT AROSA 1.0 MPI Me Klimë

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 16:46 Vetura , Ferizaj

SEAT AROSA 1.0 MPI mE klimë

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 10:38 Vetura , Ferizaj

Seat Arosa 1.0 MPI Me Klimë

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 11:27 Vetura , Ferizaj

Seat Arosa 1.0 MPI Me Klimë

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 13:45 Vetura , Ferizaj

Seat Arosa 2001 1.0MPI me klimë

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 13:11 Vetura , Gjilan

Seat

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 18:38 Vetura , Lipjan

��u shit flm arosa 1.0 b v 00 rks gusht 2021��

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:01 Vetura , Pejë

seat arosa

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 22:19 Vetura , Prishtinë

Shitet seat arosa automatik

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 11:57 Vetura , Ferizaj

Shes seat arosa 1.7 Sdi

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 18:00 Vetura , Ferizaj

Shes seat Arosa ne gjendje perfekte.

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 16:06 Vetura , Therandë

Seat 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 22:41 Vetura , Pejë

seat arosa

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 22:09 Vetura , Drenas

Seat Arosa, 1.4 benxin,MPI viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 18:55 Vetura , Pejë

seat arosa

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 16:54 Vetura , Therandë

Pjes per Seat Arosa

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 01:36 Vetura , Prishtinë

Seat Arosa 1.7 sdi

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 16:40 Vetura , Therandë

Seat 1.0 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 14:51 Vetura , Gjakovë

Shes ndrroj seat 1.9 SDI

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 19:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shes Seat Arona 2018sh 1.6 dirsel 21mije te kalume

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 02:34 Vetura , Pejë

PJES PER SEAT FORD

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Mar 16:04 Vetura , Gjakovë

shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 17:36 Vetura , Prishtinë

Seat 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 23:13 Vetura , Klinë

Shitet seati 1.0 benxin pa dogan

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 12:11 Vetura , Fushë Kosovë

Seat arosa

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 15:38 Vetura , Fushë Kosovë

Seat arosa

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 17:42 Vetura , Gjilan

seat arosa

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 21:49 Vetura , Gjilan

Seat

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 10:35 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 21:25 Vetura , Besianë

Seat

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 20:09 Vetura , Kastriot

Seat arosa

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:57 Vetura , Mitrovicë

Seat arosa 1.9 SDI dizell

600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:24 Vetura , Prizren

Uu shitt flm merrjep Seat Arosa 1.4 TDI

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 09:26 Vetura , Pejë

■■■■U SHIT NGA OMARI■■■■

499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 14:43 Vetura , Prishtinë

Shes seat arosa ne gjendje perfekte boi edhe drrim

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 13:13 Vetura , Ferizaj

Uuu shitttt

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 19:06 Vetura , Ferizaj

Seat Arosa SDI 1.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 18:27 Vetura , Gjilan

Seat

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 17:16 Vetura , Gjilan

Seat

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:32 Vetura , Gjilan

Seat arosa

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:06 Vetura , Prizren

Seat Arosa

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Arosa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione