Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Cordoba

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Cordoba | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:32 Vetura , Prishtinë

Seat Cordoba 1.9 tdi 2005

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:40 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Seat Cordoba

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 08:05 Vetura , Prizren

Shitet vetura Seat 1.9 sdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:25 Vetura , Vushtrri

Shes seat

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 18:16 Vetura , Vushtrri

Shes seat

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 19:58 Vetura , Zubin Potok

1.9 TDI

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 19:10 Vetura , Pejë

Seat cordoba

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 15:22 Vetura , Vushtrri

Shes seatin

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 19:40 Vetura , Prishtinë

Seat 1.9 TDI

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 10:48 Vetura , Gjakovë

Shes veturen

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 11:37 Vetura , Prishtinë

i shitur

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:49 Vetura , Gjilan

Seat 1 vit rks 1.9 TDI 2002

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Nën 02:28 Vetura , Gjilan

Seat Cordoba 1.6 Sr Benzin V.p2000 Pa Dogan Klim ��������

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 12:05 Vetura , Gjilan

Seat Cordoba 1.4

3 099 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 13:56 Vetura , Gjakovë

Seat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 11:55 Vetura , Gjakovë

Sear Cordoba

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 11:20 Vetura , Gjakovë

Seat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 12:44 Vetura , Skenderaj

Seat 1.9

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:30 Vetura , Ferizaj

shitet seat cordoba i aksidentuar

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:05 Vetura , Ferizaj

Seat Cordoba 1.9Dizel Vp:2000 Rks:10Muj

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 09:04 Vetura , Ferizaj

Seat Cordoba 1.9Dizel Vp:2000 Rks:10Muj

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 13:28 Vetura , Pejë

SHES SEAT CORDOBA V.P 2002 1.9 Sdi Dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 04:46 Vetura , Mitrovicë

Seat Cordoba

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 22:30 Vetura , Gjilan

shitet seat

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 18:25 Vetura , Prizren

Shitet Urgjent me Rregjistrim Seat Cordoba Ne Gjendje Te Mir

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 18:13 Vetura , Prizren

Shitet urgjent Seat Cordoba Ne gjendje te mir

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 14:01 Vetura , Gjilan

Shes Seat Cordoba 1.9 Dizell

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 02:58 Vetura , Rahovec

Vetura seat cordoba

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Jan 17:55 Vetura , Prizren

Shitet Seat Cordoba Me Dokumenta trregullta

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 00:27 Vetura , Fushë Kosovë

Seat Cordoba 1.9 TDI

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 17:14 Vetura , Prishtinë

Seat 1.9 dizell nga gjermanija pa dogane

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 16:15 Vetura , Deçan

Shitet vetura

28 Nën 19:37 Vetura , Burim

Seat Cordoba 1.9

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 15:41 Vetura , Viti

Seat cordoba 1.9 tdi-03

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 17:31 Vetura , Ferizaj

SEAT 1.4 Benzin

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 12:37 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet seat corodoba

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 12:41 Vetura , Ferizaj

Seat 185 PS ����

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 22:00 Vetura , Pejë

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 23:16 Vetura , Prizren

Seat

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 12:25 Vetura , Viti

Okazion

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 09:11 Vetura , Vushtrri

Seat cordoba 1.9

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:21 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 20:38 Vetura , Prizren

Shitet vetura shum ekonomike

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 23:03 Vetura , Viti

Pikapo

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 08:00 Vetura , Lipjan

SEAT 1.4i rks viti 2000

950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:53 Vetura , Lipjan

SEAT 1.4i rks viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:47 Vetura , Lipjan

SEAT 1.4i viti 2000 rks

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:44 Vetura , Lipjan

SEAT 1.4 rks viti 1999

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:16 Vetura , Lipjan

seat cordoba 1.4 motorr golf 4 rks

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 08:58 Vetura , Pejë

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Cordoba | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione