Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Ibiza

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Seat Ibiza | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:48 ,

u shitt Seat Ibiza 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013 ( I DOGANUAR )

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 ,

Seat Ibiza TDI ECOMOTIVE

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

Shitet Seat

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:31 ,

Seat ibiza 1.4 TDI Viti 2009 (RKS)

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 ,

SEAT IBIZA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 ,

SEAT IBIZA FR .AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:59 ,

Shitet SEAT IBIZA 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:05 ,

Seat ibiza rks 1 vjet munci edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:15 ,

SEAT IBIZA 1.4 DIZEL - RKS - VP 2010

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:15 ,

SEAT IBIZA 1.4 DIZEL - RKS - KLIM - 2010

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

Shes Seat Ibza 1.6 TDI viti 12 muji 2012 ME dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 ,

Seat Ibiza 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 ,

Seat Ibiza FR 1.9 TDI-DI Tkuqe

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:46 ,

Seat Ibiza 1.2 TSI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 ,

Seat ibiza FR 1.2 TSI 2012 sapoardhur ���� me dogan

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:04 ,

Seat ibiza FR 1.2 TSI 2012 sapoardhur���� me dogan

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:31 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:01 ,

Seat ibiza

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:20 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TSI Manual ����

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:19 Shitorja ,

Seat Ibiza FR 2.0 TDI Manual ����

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:45 ,

Seat ibiza 1.4 MPI

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:23 ,

SEAT IBIZA 1.9

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:33 ,

Seat Ibiza FR Diezel 2.0 Viti 2011 I Sapo Ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 22:28 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 80PS BlueMotion

3 550 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:01 ,

Seat Ibiza 1.9 SDI

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 17:22 ,

Seat Ibiza 1.3 Benzin Rks 7 Muj - 94 Ushitt Flmm..!!

1 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

Seat Ibiza 1.2

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:57 ,

Shitet seat ibiza

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 10:56 ,

seat ibiza 1.9 tdi me klim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 10:35 ,

Shitet seat ibiza

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:03 ,

Shitet ose nrrohet me pikab

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 22:28 ,

Seat ibiza

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 15:44 ,

Shes seat ibiza

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:31 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 19:09 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 23:43 ,

Shes Seat Ibiza 1.9 TD(I) 101ps

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 01:47 ,

SEAT IBIZA CUPRA AUTOMATIK

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 23:45 ,

Seat Ibiza 1.9TDI 2003 1 vit RKS

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 03:44 ,

Seat 1.4 TDI 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 13:24 ,

Seat ibiza 2.0 fr

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 12:02 ,

Seat ibiza 2.0 fr

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 02:57 ,

Seat Ibiza 2011 shitet

6 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 02:56 ,

Prsh.

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 22:57 ,

Seat Ibiza 2011 shitet

6 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Seat Ibiza | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione