Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Inca

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Inca | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:16 Vetura , Gjakovë

Pickup

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 22:47 Vetura , Ferizaj

shitet pikap

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 17:46 Vetura , Rahovec

Pikap Seat

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:39 Vetura , Gjakovë

Shes pikapin

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 14:08 Vetura , Viti

Pikap seat

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:53 Vetura , Fushë Kosovë

1.9 SDI gjendje perfekte

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 04:17 Vetura , Ferizaj

Seat Inca 1.9 diesel 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:28 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet pikap seat inca diesel

599 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 12:39 Vetura , Fushë Kosovë

Pikap seat rks i skaduar

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 19:03 Vetura , Therandë

Pikapi osht ngjendje te rregull

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 19:13 Vetura , Prizren

seat inca 1.9 dizell

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 00:50 Vetura , Ferizaj

Pikap Seat 1.9 Diesel Rks:8 Muj

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 18:29 Vetura , Gjilan

Seat inca

55 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 18:13 Vetura , Prishtinë

Pikap seat inca 1997 1.9

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 19:15 Vetura , Prizren

seat inca

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:28 Vetura , Drenas

Shitet pikapi

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 08:30 Vetura , Prishtinë

Seat Inca

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 22:47 Vetura , Ferizaj

Sead 1.9 turbo disel

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 14:00 Vetura , Prizren

Shitet pikap seat

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 21:11 Vetura , Pejë

U shit

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 12:35 Vetura , Fushë Kosovë

ushitt

64 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 21:11 Vetura , Prishtinë

Seat

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Gush 22:30 Vetura , Prishtinë

Seat 1.9 SDI tip top nrrim me vetur ose motorr

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 12:01 Vetura , Pejë

shes seat inca dizell 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:11 Vetura , Rahovec

Seat inca

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 10:59 Vetura , Gjilan

Shitet pikapi ngjendje shum tmir

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 00:02 Vetura , Kastriot

SEAT INCA 1.9 SDI ME.DOGAN

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 09:04 Vetura , Prizren

Seat Inca 1.4 MPI RKS

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 Vetura , Besianë

Shes pikap seat

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:05 Vetura , Malishevë

pikapi

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:13 Vetura , Pejë

Seat

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 Vetura , Vushtrri

Seat. Pikapi. 1.9 disel Rks-deriMuajin e 6.VP96

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 10:38 Vetura , Prishtinë

shitet pikapi

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Mar 23:19 Vetura , Drenas

NDRROHET me seri me te re....

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 22:57 Vetura , Rahovec

SEAT 1.9

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 15:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Pikup Seat INCA, 1.9 SDI, 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:36 Vetura , Prizren

smart fortwo 600cc

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Nën 00:13 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 08:44 Vetura , Mitrovicë

Pickup seat incha 1.9 sdi

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 15:12 Vetura , Skenderaj

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 13:52 Vetura , Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:02 Vetura , Pejë

U shit

520 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 19:11 Vetura , Vushtrri

Seat inca 1.9 Sdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 23:04 Vetura , Drenas

pikapo

450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 16:46 Vetura , Gjilan

Seat Inca dizel

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 19:20 Vetura , Burim

Seat Inca

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Gush 13:17 Vetura , Vushtrri

Shes seat pikap

580 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 15:02 Vetura , Prizren

seat inca 1.9 diesel 1 vit plot rks

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 23:49 Vetura , Prizren

seat inca 1.9 diesel

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 09:15 Vetura , Drenas

Shes pikap Seat Inca

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Inca | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione