Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Leon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Leon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:04 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI 2010

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6TDI 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:39 Vetura , Prizren

SEAT LEON 1.6 DIZELL ME RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 Vetura , Ferizaj

shes Seat Leon 2.0 tdi FR Automatik me dogan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:56 Vetura , Ferizaj

shes Seat Leon 2.0 tdi Manuel FR me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Vetura , Besianë

Seat leon 1.2 tsi

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:46 Vetura , Vushtrri

Seat Leon

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON CR AUTOMATIK 1.6 TDI 2013 XENON LED FULL OPSION ME

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:40 Vetura , Gjakovë

Seat leon

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 1.6 DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Prishtinë

Seat leon 1.6 tdi veq me dogan 186.000 km

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 Vetura , Prizren

Seat Leon 1.6 TDi

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 Vetura , Viti

Shitet Vetura Seat Leon FR 2.0D 170Ps

7 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 10:52 Vetura , Gjilan

Seat Leon 1.9 TDI 77kw viti 2010 super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:50 Vetura , Prizren

SEAT LEON 1.2 TSI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 11:55 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI DSG 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:39 Vetura , Gjakovë

Seat Leon 1.6 D

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 02:33 Vetura , Ferizaj

SHITET SEAT LEON 2.0 TDI AUTOMATIK

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:47 Vetura , Prizren

Seat leon 2016 sport line

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 15:06 Vetura , Gjilan

Seat Leon 1.9 TDI facelift viti 2010

6 300 EUR

16 Mar 10:06 Vetura , Pejë

Seat Leon

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 21:29 Vetura , Ferizaj

Shitet Seat Leon

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 20:09 Vetura , Gjilan

Seat Leon 1.9 TDI 77kw viti 2010 super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:07 Vetura , Mitrovicë

Seat Leon 1.2 Tsi Manuel 5 Shpejtesi Rks vp 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Mar 13:28 Vetura , Besianë

Seat Leon FR 2.0 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 11:57 Vetura , Mitrovicë

Seat Leon tsi 1.2 benzin

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 10:02 Vetura , Prizren

Seat leon 1.9 tdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:33 Vetura , Besianë

Seat Leon FR 2.0 TDI DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:47 Vetura , Gjilan

Seat Leon 1.9 TDI -03

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 22:04 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:56 Vetura , Gjakovë

Seat Leon 1.6 TDI DSG��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 15:11 Vetura , Prizren

Seat Leon Cupra 280

13 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 14:17 Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 TFSI

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:24 Vetura , Gjilan

Seat Leon FR 1.4 tsi 140hp

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:56 Vetura , Mitrovicë

Seat leon 1.2 benzin tsi 6 shpejtesi

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Shk 19:26 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI - DSG -

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 17:30 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2.0 2017

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 18:19 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR 184 PS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 10:26 Vetura , Gjilan

Seat Leon Fr 2.0 Dizel Vp 2007 Rks 5 Muj

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:12 Vetura , Mitrovicë

Seat Leon 1.2 benzin

12 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Jan 19:50 Vetura , Klinë

Seat leon 2012 1.6 dizell

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:45 Vetura , Ferizaj

Seat leon cupra

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:46 Vetura , Viti

SEAT LEON 2016 DSG

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 20:23 Vetura , Prizren

Seat leon

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Leon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione