Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Alhambra , 239
Altea , 540
Arona , 12
Arosa , 89
Cordoba , 314
Exeo , 75
Ibiza , 1475
Inca , 322
Leon , 531
Marbella , 9
Mii , 16
Tarraco , 2
Terra , 28
Toledo , 369

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Seat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:31 Vetura , Ferizaj

SEAT Leon 1.2 TSI Manual 2012 •COPA• 195.xxx Kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Altea XL automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Vetura , Pejë

Seat Leon 1.6 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

SEAT IBIZA 1.6TDI FR SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:11 Vetura , Prizren

Seat Leon 2.0 TDI Automatik FR Me Dogan Nga Zvicrra

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

SEAT ATECA 1.6 TDI VITI 2019 AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Vetura , Gjilan

SEAT IBIZA 1.2FR I DOGANUAR ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:31 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014 me dogan

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:51 Vetura , Viti

Seat Leon Fr 2.0 TDI 2015 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Ferizaj

SEAT ALTEA 1.6 TDI ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Vetura , Gjilan

Seat ibiza Fr

10 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA (FR) 1.4 TSI BENZIN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 Vetura , Ferizaj

shes seat Leon 2.0 tdi FR me dogan 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

shes seat Leon 2.0 tdi FR DSG me dogan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 Vetura , Pejë

Seat Ibiza FR 1.6 TDI Manual 2014 VETEM me DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Ferizaj

Seat ibiza FR 1.6 TDI Manual 2014 VETEM me DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prizren

SEAT Leon 1.2 TSI Manual 2012 •COPA• 195.xxx Kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat 1.9TDI Rks

3 700 EUR

Sot 11:18 Shitorja Vetura , Prizren

Seat Leon FR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 tdi - RKS - viti - 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Ferizaj

Seat Ibiza 1.6 TDI Me Dogan te Paguar

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Ateca 1.6 dsg diesel me dogane, super gjendje!

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Seati 1.9 TDI RKS

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:39 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:46 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41 Vetura , Prishtinë

Shitet - SEAT IBIZA STYLE 1.6 TDI 2013 DOGANUAR

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 Vetura , Gjilan

Shitet Seat Alhambra në gjendje shum të mirë

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:48 Vetura , Prishtinë

Seat ibiza 1.9TDI viti 2009 rks gjendje perfekte

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 Vetura , Mitrovicë

Seat Ibiza 1.4 TDI

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:48 Vetura , Ferizaj

shes seat ibiza 1.2 tdi me dogan te paguar 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:23 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 2.0 TDI FR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:07 Vetura , Besianë

SEAT LEON FR 2.0 TDI AUTOMATIK VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:19 Vetura , Ferizaj

Shitet Seat leon 1.8t 20v 180ps pa dogan

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:23 Vetura , Besianë

SEAT LEON FR 2.0 TDI AUTOMATIK VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:41 Vetura , Prizren

Seat leon 2.0dizel 2016

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:40 Vetura , Prishtinë

Seat Arosa

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 05:38 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 17:05 Vetura , Prishtinë

Seat leon

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 16:36 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON 1.6 DIZEL MANUALL VITI 2013 RKS

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 15:17 Vetura , Viti

Shitet seat altea 2008 1.9D

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 14:42 Vetura , Prizren

Seat ibiza

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 09:50 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6-TDI 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 00:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet seat ibiza

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 00:21 Vetura , Prizren

Seat ibiza

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:20 Vetura , Prizren

Seat Exeo 2.0 TDI 143PS Viti 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 00:20 Vetura , Prizren

Seat Exeo 2.0TDI 185PS Viti 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 00:20 Vetura , Prizren

Seat Exeo 2.0 TDI Viti 2012

8 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 12:37 Shitorja Vetura , Ferizaj

Seat Leon 2.0 Tdi ** FR ** Automatik Viti 2015 I Doganuar

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 23:59 Vetura , Skenderaj

Shes seat 1.9

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Seat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione