Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat

Alhambra , 37
Altea , 104
Arosa , 6
Cordoba , 2
Exeo , 12
Ibiza , 31
Leon , 32
Toledo , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Seat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:43 ,

SEAT LEON 2.0 TDI 170 PES FR PA DOGAN AUTOMATIK FULL EXTRA

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 ,

Seat Exeo 2.0 dizel

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 14:13 ,

SEAT LEON FR 2.0 AUTOMATIK FULL OPSION XENON ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 18:27 ,

Seat ibiza��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Korr 08:00 ,

Seat LEON 1.9, 2008 - 6700 €

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 19:38 ,

Shitet Seat Altea XL AUTOMATIK

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 15:37 ,

Shitet Seat Altea 2013 Automatik

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:28 ,

Seat

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 16:28 ,

seat

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 16:28 ,

Seat

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 04:06 ,

Seat ibiza (FR) TSI Automatik

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:16 ,

Seat Leon Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 01:00 ,

Seat Alhambra 2.0-TDI-DSG-Automatik 2014

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 16:44 ,

SEAT ALHAMBRA 2.0TDI DSG 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:33 ,

SEAT ALTEA 1.6TDI 2010 AUTOMATIK STYLE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:11 ,

seat ibiza 1.2 tsi automatik 2012 full opsion

44 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 08:00 ,

seat altea 2.0 tdi automatik DSG

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 15:50 ,

Shitet Seat Altea 1.6 TDI 2012

9 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:26 ,

Seat Ibiza AUTOMATIK

6 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 18:46 ,

Shitet Seat Exeo 2.0 TDI Automatik/Steptronic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:27 ,

shitet seati 7000€

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 10:52 ,

Seat Altea 1.9 2010 Automatik

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:34 ,

Seat altea 1.9 automatik xl 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:12 ,

Seat Alhambra 2.0 TDI Automatik RKs ( Ndrrohet )

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 18:23 ,

Seat Leon FR Style 170Ps 2012 Automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 16:54 ,

Seat Leon FR 170Ps DSG

9 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 13:14 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 13:17 ,

Seat Leon FR-Style 170PS 2012 - DSG me Dogan

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:23 ,

Seat Leon FR-Style 170ps 2012 DSG me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 06:44 ,

Seat Ibiza 1.4 MPI

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 18:28 ,

SEAT ALTEA DIZELL 2.0 TDI VITI 2011 AUTOMATIK RKS QE 1 VIT

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 09:09 ,

Shitet Seat Leon FR 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 14:17 ,

Seat Leon Kombi

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 13:09 ,

Seat doledo

800 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 15:48 ,

Seat Altea XL

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 16:10 ,

Seat Alhambra 2.0

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:26 ,

Seat Altea 1.6 TDI AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 07:43 ,

SEAT ALTEA XL 2.0 AUTOMATIK STYLE

5 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 17:17 ,

SEAT ALTEA XL AUTOMATIK DSG TDI - 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:17 ,

SEAT ALTEA XL - 2.0 TDI -2008 - PA DOGANË

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 17:39 ,

Seat

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 17:26 ,

Seat Leon 1.6 Tdi Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 03:26 ,

Seat Altea XL AUTOMATIK

6 800 EUR

11 Nën 02:14 ,

Shitet

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Seat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione