Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat

Alhambra , 213
Altea , 436
Arosa , 80
Cordoba , 273
Exeo , 42
Ibiza , 1143
Inca , 301
Leon , 348
Marbella , 8
Mii , 7
Terra , 26
Toledo , 313

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Seat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:01
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 14:52 ,

Seat Ibiza TDI ECOMOTIVE

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT LINE VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:47 ,

u shitt Seat Ibiza 1.6Tdi 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:46 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2010 RKS

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Shitorja ,

Seat Altea 2.0 Tdi Viti 2005 Rks Veq 4444€ + 383 44 838 848

4 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 ,

SHITET SEAT IBIZA .1.2 BENZIN ,8 MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 ,

Shitet Seat Leon 1.4 Benzinë 2011 me dogan e homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

Seat Alhambra 2.0 TDI DZG 2014 Me 7 Ulse Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX 2014 ����Me Dogan RKS

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

Seat leon 1.9 tdi (di) 2003 Rks

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:48 ,

Seat LEON 1.9 - 6350 €

6 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Seat Altea 1.6 Dizel Rka 9 Muj V.p 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:31 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 ,

Seat ibiza 1.4 MPI

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 ,

Seat ibiza rks 1 vjet munci edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:04 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

SEAT LEON FR 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Shes Seat Ibza 1.6 TDI viti 12 muji 2012 ME dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 ,

Shitet Seat Mii

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:37 ,

Shitet Seat

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 ,

Seat Leon TDI FR 170ps RKS

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

Seat Leon 1.6 Benxin Rks 6 Muj Viti 2000 Klimatronik��

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:00 ,

SEAT IBIZA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

SEAT IBIZA FR .AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:44 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:43 ,

Seat Leon-FR 2.0 Dizell 170ps-vp.2009 urgjent

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03 ,

SHES SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01
Linku:
,

Shitet Vetura Seat

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:59 ,

SHES SEAT ALTEA 2.0 TDI 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 ,

SEAT ALTEA XL

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:04 ,

Seat Inca 1.4 MPI RKS

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

Shitet SEAT IBIZA 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:28 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013 ( I DOGANUAR )

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:36 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2010 RKS , I ARDHUR ( CH )

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:44 ,

Seat ibiza 2.0

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 ,

Seat sltea 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 ,

SEAT IBIZA 1.4 DIZEL - RKS - VP 2010

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:57 ,

SEAT IBIZA 1.4 DIZEL - RKS - KLIM - 2010

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:09 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

Seat cordoba 1.6

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Seat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione