Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Seat | Terra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Seat Terra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Dhj 14:11 Vetura , Prishtinë

Pikap seat terra

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 16:45 Vetura , Pejë

Pjes per seat

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Dhj 17:27 Vetura , Pejë

Pikap shes ndrroj

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 20:58 Vetura , Pejë

seat

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Dhj 15:56 Vetura , Prishtinë

Seat terra 1.4 dizel

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 22:43 Vetura , Prizren

Shitet

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Nën 11:47 Vetura , Lipjan

shes pikapin dizell baj dhe ndrrim me vetur viqa

470 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 23:29 Vetura , Prishtinë

Shes pikap

680 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 22:20 Vetura , Gjakovë

Shitet pikapi

500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 10:55 Vetura , Malishevë

shes pikapin 1.4 dizell viti 95 mundsi ndrrimi

650 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 11:31 Vetura , Prishtinë

Pikapi

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 13:08 Vetura , Therandë

Shitet

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 08:55 Vetura , Klinë

shitet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Seat Terra

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 16:39 Vetura , Prizren

Seat Terra

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 10:17 Vetura , Therandë

Pikap seat terra 1.4 dissel -94.

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Jan 15:30 Vetura , Rahovec

seat

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 14:35 Vetura , Rahovec

Seat Terra -90

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 17:22 Vetura , Prizren

Seat terra

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Qer 12:37 Vetura , Prizren

Seat Terra -92

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Qer 20:01 Vetura , Prizren

shitet urgjent Seat Terra

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Maj 10:50 Vetura , Therandë

Seat Terra -92

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Maj 07:37 Vetura , Therandë

Seat Terra

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Mar 17:17 Vetura , Prishtinë

Seat terra 1.4diesel

399 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Shk 17:55 Vetura , Therandë

Pikap seat terra

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Dhj 08:27 Vetura , Dardanë

Seat Terra

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 00:25 Vetura , Dardanë

Seat Terra 1400 Kubik

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 14:04 Vetura , Ferizaj

Seat

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat Terra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione