Besianë | Makina | Vetura

Acura , 108
Aixam , 35
Alfa Romeo , 82
Alpina , 16
Artega , 13
Audi , 873
Bentley , 3
BMW , 487
Bugatti , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 10
Chrysler , 24
Citroën , 158
Corvette , 2
Dacia , 7
Daewoo , 4
Daihatsu , 3
DeTomaso , 1
Dodge , 4
Ferrari , 4
Fiat , 521
Ford , 255
GMC , 2
Grecav , 2
Honda , 6
Hyundai , 29
Isuzu , 1
Jaguar , 5
Jeep , 27
Kia , 48
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 6
Land Rover , 27
Lexus , 1
Maybach , 1
Mazda , 13
Mercedes-Benz , 1290
MG , 4
MINI , 14
Mitsubishi , 16
Nissan , 47
Opel , 982
Peugeot , 382
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 330
Rover , 16
Saab , 3
Seat , 135
Škoda , 64
Smart , 23
Ssangyong , 2
Suzuki , 4
Toyota , 14
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 5829
Volvo , 22
Wartburg , 2
Wiesmann , 1
Yugo , 4
Zastava , 14

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:57 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:52 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:51 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:33 ,

Shitet Fiat Punto 1.3 2015 ✔️

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:29 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:29 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:28 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:28 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-line

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:39 ,

Sprinter 313 CDI me klim

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:21 ,

Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:15 ,

SEAT LEON 2006

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:22 ,

Shes Mercedes-Benz E320 Elegance Automatik

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:49 ,

Passat 1.9 TDI 131 PS

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:33 ,

Golf 7 M1 1.6TDI (I-te kuqe) BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:28 ,

Pikap partner 1.6dizel extra 2014viti

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:15 ,

Shitet Rks deri mujn e 8

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 ,

VW Golf 4 Pa Dogan

930 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:04 ,

AUDI A4 1.6 PA DOGAN

630 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:01 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

Audi A4 1.9 TDI në shitje çmimi me marrëveshje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 ,

Caddy 2.0 SDI 2007 Me Dogane

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:18 ,

MERCEDES A170 CDTI AUTOMATIK RKS V.P 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:17 ,

AUDI 1.9 DIZEL VITI 1991 RKS

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:14 ,

Audi A6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:01 ,

Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:51 ,

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK F1 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:51 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 12.2021 KLIM AC

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:51 ,

LUPO 1.1 B RKS 12.2021. V.P 2000 ME KLIM

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:33 ,

Polo 1.4 TDi 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 ,

Shes Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:48 ,

Bora

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:46 ,

Shitet passati

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:19 ,

AUDI A4

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:07 ,

Shitet Golf 6 Plus Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:04 ,

Shitet shlepi ne gjendje te rregullt

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:04 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 CDTI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:04 ,

Shitet astra 1.7 dizell

700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:02 ,

Shitet Opel Meriva 2012 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 ,

Shitet Opel Corsa EcoFlex 1.3 70 KW

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:53 ,

Shitet Skoda Fabia 1.6 TDI VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:48 ,

Seat Ibiza 1.6 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione