Burim | Makina | Vetura

Artega , 1
Audi , 1
Fiat , 3
Renault , 2
Toyota , 1
01 Nën 13:54 ,

Shitet fiat disell

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:31 ,

Kosovarr

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 17:08 ,

Kosovar

11 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 19:21 ,

Fiat punto

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 22:37 ,

shes limani shum i mir dhe i madh me plot limana

99 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 20:41 ,

Fiat scudo

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 21:04 ,

VW Touran 2.0 TDI DSG Highline����RKS Tabele

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:07 ,

Shitet toyta yaris

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 15:00 ,

Shitet kamioni 2.4 dizell

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim