Dardanë | Makina | Vetura

Acura , 16
Aixam , 3
Alfa Romeo , 11
Alpina , 6
Artega , 2
Audi , 137
Bentley , 2
BMW , 133
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 6
Citroën , 49
Dacia , 2
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 53
Ford , 86
Honda , 2
Hyundai , 20
Isuzu , 6
Jaguar , 8
Jeep , 11
Kia , 6
Lada , 3
Lancia , 2
Land Rover , 19
Lincoln , 4
Mazda , 14
MINI , 4
Mitsubishi , 11
Nissan , 20
Opel , 227
Peugeot , 80
Pontiac , 1
Porsche , 2
Renault , 103
Rover , 4
Saab , 3
Seat , 21
Škoda , 29
Smart , 1
Ssangyong , 4
Subaru , 1
Suzuki , 25
Tata , 1
Toyota , 9
TVR , 2
Volvo , 8
Yugo , 2
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:41 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:41 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:28 ,

shitet golfi 3me rks11muaj

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

AUDI A4 - 2.5 TDI - * F1 * AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2006

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

AUDI A3 1.6 DIZEL - RKS 5 MUJ - VP 2011 TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 ,

OPEL ASTRA G 1.6i ECO TEC - 1 VIT RKS - VP 2003

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 ,

RENO MEGANE 1.6i BENZIN - RKS 10 MUJ - VP 2010

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:56 ,

BMW 520i 2.0 VP 98 - RKS / LIKUR / TIP TOP

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:53 ,

RANGE ROVER 36TDV8 - AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2010

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:53 ,

RENO CLIO 1.2 BENZIN - I DOGANUAR - RKS 9 MUJ - VP 2011

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 ,

Citroen C3 1.4 Dizell Rks Vp 2003

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 ,

SEAT IBIZA 1.4 DIZEL - RKS - KLIM - 2010

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:00 ,

Passat 1.9 Dizell

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 01:33 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 19:16 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 15:44 ,

Shitje - Blerje / Ndrrime " AUTO NOKi " BERIVOJCE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:31 ,

Shitet

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 13:25 ,

Shitet Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 11:32 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 2003 11MUJ RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 11:31 ,

Shes gjipin Suzuki Vitara 4x4

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 09:42 ,

Nissan Navara viti 2007 perfekt

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 04:02 ,

30

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:59 ,

Hyndai terracan 2.9crdi 4x4

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:42 ,

Shes T6 maxi extra*** uuuu shittt....

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:28 ,

Shitet

1 501 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:55 ,

Pasat 3C

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 09:42 ,

Peugeot 306 1.6

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 08:03 ,

CABRIO - PEUGEOT 206 - 2.0 BENZIN RKS / 2002

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 00:20 ,

Hundai

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:41 ,

bmw

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:01 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 02:08 ,

shes A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:08 ,

shes A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

shes veturen A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:07 ,

shes Audin 4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 22:40 ,

Golf2

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 20:19 ,

shes veturen A4

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 13:16 ,

Golf2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 12:09 ,

Golf 6 2.0 Tdi me Dogane ��������

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 10:28 ,

Jeep Grang Cherokee Overland

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:03 ,

Opel corsa

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 10:27 ,

Opel combo 1.7cdti

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 08:08 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 10:01 ,

Opel combo 1.3cdti pa dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:59 ,

Jeep Grand Cherokee S-Limited 3.0 CRD

12 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione