Deçan | Makina | Vetura

Acura , 17
Aixam , 5
Alfa Romeo , 16
Alpina , 4
Artega , 11
Audi , 162
Bentley , 1
BMW , 128
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 9
Citroën , 50
Dacia , 2
Daewoo , 8
Daihatsu , 8
Dodge , 6
Ferrari , 1
Fiat , 64
Ford , 100
GMC , 2
Honda , 5
Hyundai , 51
Isuzu , 11
Jaguar , 5
Jeep , 53
Kia , 9
KTM , 2
Lada , 3
Lancia , 8
Land Rover , 25
Landwind , 1
Lincoln , 1
Mazda , 12
MINI , 5
Mitsubishi , 76
Nissan , 71
Opel , 227
Peugeot , 63
Plymouth , 1
Porsche , 4
Renault , 76
Rover , 4
Saab , 3
Seat , 31
Škoda , 19
Smart , 5
Ssangyong , 2
Suzuki , 31
Tata , 1
Toyota , 55
TVR , 2
Volvo , 10
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:43 ,

jeep grand cherokee 2.7crd

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:41 ,

jeep grand cherokee 5.2 v8

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:26 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:25 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:23 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 04:25 ,

Opel insignia Me marrveshje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:09 ,

Caddy Automatik

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

Golf 2 1.9 Turbo

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 ,

fllene

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:34 ,

opell signum 2.0

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:31 ,

Peugeot 106

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:17 ,

Shes Tauranin

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:42 ,

MERCEDES, Bej ndërrim ose e shes.

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:31 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:20 ,

Shes/ndrroj VW Caddy sapo doganuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:11 ,

Shitet Nisan Navara D40, 2.5 Diesel, 4x4.

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:13 ,

Opel Astra

940 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 20:36 ,

shitet Bmw 118 e sapo ardhur nga gjermania

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 12:31 ,

Mercedes-benz old-timer

Viti: 1981
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 11:05 ,

VW T5 TDI me liber te servisit

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:29 ,

SHES TOYOTA 2.5 viti 2007 me 1 vit regjistrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 22:35 ,

Citroen C5

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 22:14 ,

Golf

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 06:23 ,

Ulse per vw passat 3c karavan 09

100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 23:01 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 22:59 ,

BERLINGO FRIGO 1.6 FRIGORIFER, HLADILNIK

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 20:56 ,

Ford Ranger 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 06:35 ,

Shitet xhipi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:00 ,

Opel campo

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 10:40 ,

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

505 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 22:36 ,

Seat Ibiza 2012 1.6 dizel

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 22:36 ,

Shes Gjip " Nissa" old timer

10 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 21:13 ,

Passat 1.9 me dy te kuqe viti 2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 01:59 ,

Shes kamion me rimorkio edhe 2 mercedesa 250D

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 14:49 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:10 ,

Toyota Land cruiser

12 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 09:10 ,

Golf6 1.2 benzin 105 ps

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 19:03 ,

Ford ranger

5 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 19:03 ,

Shitet Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 16:10 ,

VITARA, Shes ose bejë ndrrim.

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 17:31 ,

ju lutna policis kosoves ku ta zini kit gjip konfiskone

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Maj 07:31 ,

Frontera 2.8 turbo.diezell.motorr Japan.rks.23.09.2021

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 22:01 ,

Shitet vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 14:50 ,

Shitet cedy

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 06:32 ,

Marojm me porosi

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 20:17 ,

Mercedes-Benz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 16:33 ,

FIat

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 06:44 ,

NXEMJE ...MASTER

1 320 EUR

29 Pri 20:34 ,

Volvo c30

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione