Gjakovë | Makina | Vetura

Acura , 49
Aixam , 11
Alfa Romeo , 71
Alpina , 6
Artega , 4
Audi , 848
Bentley , 2
BMW , 661
Bugatti , 3
Buick , 1
Cadillac , 5
Chevrolet , 23
Chrysler , 21
Citroën , 325
Corvette , 2
Dacia , 19
Daewoo , 12
Daihatsu , 5
Dodge , 5
Ferrari , 3
Fiat , 355
Ford , 435
GMC , 8
Honda , 16
Hummer , 2
Hyundai , 64
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 20
Jeep , 46
Kia , 49
KTM , 1
Lada , 13
Lancia , 15
Land Rover , 46
Lexus , 1
Lincoln , 1
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 54
Mercedes-Benz , 1644
MG , 3
MINI , 21
Mitsubishi , 50
Morgan , 1
Nissan , 88
NSU , 2
Opel , 1836
Peugeot , 378
Piaggio , 1
Plymouth , 2
Porsche , 12
Renault , 517
Rover , 25
Saab , 15
Seat , 166
Škoda , 120
Smart , 36
Ssangyong , 8
Subaru , 5
Suzuki , 17
Tata , 2
Toyota , 74
Trabant , 1
TVR , 4
VW Volkswagen , 3955
Volvo , 34
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:51 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:50 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:48 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:48 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga ch

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 ,

Shitet Peugeot 407 Automatik 2.0 Diesel

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:48 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:47 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSFI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:46 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 X Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 Shitorja ,

Range Rover 3.0 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:32 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:14 ,

GOLF VI 2011 2.0 TDI RKS I PARE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 ,

MERCEDES S CLASS 350 BLUETEC RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:04 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - 2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:00 ,

CITROEN C 4 PICASSO 1.6 HDI

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:53 ,

HYNDAI I 30 2.0 DIZEL

3 550 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:52 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:52 ,

KIA CARNIVAL 2.9 DIZEL

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:51 ,

AUDI A 6 TDI 2.5

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:50 ,

VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:50 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL

3 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 ,

VW SCIROCCO 1.6 B

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:49 ,

VW TOURAN 2.0 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:48 ,

Fiat doblo 1.6 D 2010

5 450 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

VW PASSAT 2.0 DSG

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

FORD COURIER 1.8 DIZEL

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:47 ,

MERCEDES GLK 220 CDI

9 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

Passat 3C 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:47 ,

VW TOURAN 2.0 DSG CROSS

8 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 ,

OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:46 ,

OPEL ASTRA 1.6.BENZIN

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:45 ,

PEUGEOT PARNTNER 1.6 HDI

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:07 ,

Touran 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione