Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjilan | Makina | Vetura

Acura , 168
Aixam , 50
Alfa Romeo , 139
Alpina , 36
Artega , 11
Audi , 1809
BAIC , 1
Bentley , 10
BMW , 1569
Bugatti , 6
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 63
Chrysler , 121
Citroën , 616
Corvette , 1
Dacia , 47
Daewoo , 50
Daihatsu , 14
DeTomaso , 1
Dodge , 19
Ferrari , 7
Fiat , 764
Ford , 889
GMC , 11
Grecav , 1
Honda , 40
Hummer , 14
Hyundai , 150
Infiniti , 2
Isuzu , 11
Jaguar , 28
Jeep , 76
Kia , 99
KTM , 4
Lada , 35
Lancia , 19
Land Rover , 112
Lexus , 4
Lincoln , 15
Lotus , 1
Maserati , 5
Maybach , 1
Mazda , 121
Mercedes-Benz , 2890
MG , 7
MINI , 60
Mitsubishi , 150
Morgan , 1
Nissan , 203
NSU , 1
Opel , 3528
Peugeot , 1107
Piaggio , 2
Pontiac , 1
Porsche , 25
Proton , 2
Renault , 1156
Rover , 27
Saab , 16
Seat , 272
Škoda , 294
Smart , 67
Ssangyong , 27
Subaru , 18
Suzuki , 112
Tata , 10
Toyota , 93
Trabant , 1
TVR , 13
UAZ , 6
VW Volkswagen , 9564
Volvo , 75
Wartburg , 1
Wiesmann , 4
Yugo , 27
Zastava , 48

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Korr 17:38
Linku:
,

Shitet Golf 6+, TSI 1.4 Benzin.

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:06 ,

Shkoda fabia

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:59 ,

Shes veturen golf 6 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:50 ,

golf dizell

1 750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:48 ,

Shitet Chevrolet Captiva 2.0, VCDI, 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

Smart 1.0 Benzin Automatik vp 2011 Rks 7 Muj

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:37 ,

Fiat 500c 1.4 Benzin V.p2008 I Zvicres 184Xxx Km

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:36 ,

Mercedes C180 Benzin Plin V.p2008 Rks 3 Muj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:20 ,

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:57 ,

BMW X1 X-DRIVE AUTOMATIK 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Bmw 118D 2.0 1 vit te plot RKS 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:49 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Mercedes C 250

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 ,

toyota

6 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:39 ,

Reno megan

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:35 ,

Renault Kango 1.9 Dizel vp 2002 Rks 9 Muj

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:13 ,

VW Tiguan, 2.0TDI, 2016, Automatik DSG, 4 Motion

17 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 ,

Chevrolet Malibu 2.0

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:49 ,

FIAT FIORINO 2010 DIZEL ME KLIME ME DOGAN

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:49 ,

VW UP! 2013 1.0MPI

4 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:49 ,

OPEL ASTRA K 2018 AUTOMATIK ME DOGAN

9 850 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:42 ,

Scirocco R 2.0 turbo TSI - E aksidentuar

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Shes Golf 7 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:27 ,

Peugeot 508 SW

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:23 ,

Auto shlep rinori 049-839-634-045-387-000

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:16 ,

Mercedes GLK 220 4 - MATIC

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Opel Insignia B 2.0 CDTI,ST

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Nissan Micra 1.2 DIG-S

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Peugeot 208 1.2,Benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:11 Shitorja ,

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Land Rover Evoque SD4

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Peugeot 207 SW 1.6i,16V

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Ford Focus 1.0 SCTI,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:11 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6HDi

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Bmw 840d xDrive

84 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Suzuki GF, Alto 1.0, Benzin

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Ford Ka 1.2i,Ambiente,Benzin

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 e-HDi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:10 Shitorja ,

Renault Kango 1.5 dCi

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:04 ,

Skoda Octavia 2.0TDI -Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

Peugeot 208

7 800 EUR

Sot 16:31 ,

CITROEN NEMO 1.3 DIZEL RKS 2012

3 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Opel vectra dizel 2.2 viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 ,

Fiat scudo dizel 2.0 viti 2001 regjistrim 10 muj

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:23 ,

Golf 4 tdi di e kuqe 1.9 formoshen viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:36 ,

Polo 1.4 TDI VITI 2016 RKS

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

Audi A6 2.0 Tdi Automatik Vp 2010 Rks 3 muj

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 ,

Bmw

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione