Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 89
Aixam , 54
Alfa Romeo , 117
Alpina , 16
Artega , 8
Audi , 1269
Bentley , 5
BMW , 687
Bugatti , 5
Buick , 1
Cadillac , 7
Chevrolet , 31
Chrysler , 22
Citroën , 382
Corvette , 3
Dacia , 10
Daewoo , 12
Daihatsu , 6
DeTomaso , 1
Dodge , 6
Ferrari , 5
Fiat , 376
Ford , 517
GMC , 3
Honda , 34
Hummer , 2
Hyundai , 57
Infiniti , 3
Isuzu , 3
Jaguar , 10
Jeep , 43
Kia , 54
KTM , 1
Lada , 4
Lancia , 10
Land Rover , 28
Lexus , 2
Ligier , 2
Lincoln , 9
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 57
Mercedes-Benz , 1202
MG , 6
MINI , 20
Mitsubishi , 50
Nissan , 85
Opel , 1618
Peugeot , 547
Piaggio , 4
Plymouth , 4
Pontiac , 2
Porsche , 14
Proton , 1
Renault , 602
Rover , 19
Saab , 11
Seat , 154
Škoda , 157
Smart , 9
Ssangyong , 5
Subaru , 4
Suzuki , 15
Tata , 6
Toyota , 51
Trabant , 1
TVR , 2
VW Volkswagen , 6500
Volvo , 71
Wartburg , 2
Wiesmann , 6
Yugo , 4
Zastava , 5

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 12:03
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:33
Linku:
,

Ford, 2.0 AUTOMATIK, FULL EXTRA

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Maj 02:05
Linku:
,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:44 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:22 ,

Opel Astra H

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:48 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:27 ,

shes veturen ose nrrim

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:12 ,

Dorza e Automatikut per A Class W168

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:06 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK POSAARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:06 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 Shitorja ,

BMW X6 3.5D Xdrive Viti 2011 Me Dogan ���� Veq 21.999€ + 3

21 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 Shitorja ,

Audi Q7 3xS-Line 3.0 Tdi 2016 Me Dogan + 383 44 838 848

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

Shes Fellnet 15

150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:40 Shitorja ,

Mercedes Benz R Class 320 Cdi 4Matic Viti 2007 Rks Veq 5999€

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 ,

Shes Motorr 2.2 Per Audi 100

250 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:15 ,

Shes Mercedes C220 CDI Rks 6 Muj Viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:07 ,

MERCEDES C 220 AUTOMATIK V.P 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

Seat Ibiza TDI ECOMOTIVE

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

MERCEDES E 350 AUTOMATIK NË SUPËR GJENDJE

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

Audi A3 1.9 tdi 2009 FaceLift

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 ,

Shes kombin t5 2.5 tdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:44 ,

BMW 118 Facelift Urban Line Serie 1

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 22:24 ,

Shes Opel Corsa 1.3CDTI Automatik Rks 1 Vit Klim 2009

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

Polo 1.4 TDI KLIMA RKS Facelift

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 ,

Shes Audi A6 3.0TDI Automatik Rks 7 Muj Klim 2006

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

Shes Mercedes E270 CDI Rks Klima Tronik Ekstra I Rujtun

5 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:21 ,

Shes Mercedes E220 CDI Automatik Rks 6 Muj Klima Tronik

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Shes Opel Meriva 1.7CDTI Automatik Rks 4 Muj Klim 2011

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Citroen c4 picaso 1.6 hdi automatic 2014

9 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

BMW 320D automatik RKS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 ,

VW PASSAT 1.9 TDI RKS deri ne fund te vitit

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:06 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD, Pa Dogan

620 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:05 ,

Fellne

340 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:03 ,

Alfa Romeo 1.8 Benzin Pa Dogan

280 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:48 Shitorja ,

Peugeot 206 XS 1.6benzin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Shitet Bicikleta

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:30 ,

Shitet BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:22 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW 218d sport-line

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:05 ,

Bmw 120d 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

opel zafira RKS15.09.2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50 ,

T5 2.5 TDI 2005 I doganuar

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

SHITET- CITROEN XSARA 2001

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

SEAT LEON 2006

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:39 ,

Opel ASTRA G enjoy 1.6 16v EKSTRA

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

Shes Opel Zafira 2.2DTI Rks Klim 7 Ulse Viti 2004

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

shitet Bmw 118 e sapo ardhur nga gjermania

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione