Kastriot | Makina | Vetura

Acura , 12
Aixam , 4
Alfa Romeo , 20
Alpina , 3
Artega , 2
Audi , 184
Bentley , 3
BMW , 75
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 26
Dacia , 2
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 104
Ford , 79
Grecav , 1
Honda , 3
Hyundai , 9
Isuzu , 3
Jaguar , 11
Jeep , 9
Kia , 5
Lancia , 1
Lexus , 1
Mazda , 10
MG , 1
MINI , 4
Nissan , 12
Opel , 278
Peugeot , 69
Piaggio , 1
Renault , 93
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 15
Škoda , 19
Smart , 8
Ssangyong , 1
Suzuki , 4
Toyota , 7
Volvo , 9
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:24
Linku:
,

Audi Q7 3.0 tdi - 3x Sline

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:47 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:23 ,

�� Ford escord 1.3B Viti 91 Rks ��049695402 ��

530 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:18 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Shitorja ,

AUDI A5 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGAN 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:14 Shitorja ,

MERCEDES C 250 CDI 4 MATIC 2012 I DOGANUAR AUTOMATIK AVANTGA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 ,

BMW M3

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:35 Shitorja ,

GOLF 3 TDI 1.9 Chip Tuning 200 Ps Rks 8 Muj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:24
Linku:
,

Audi Q7 3.0 tdi - 3x Sline

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

Bmw e46

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:13 ,

Shes Apo Ndrroj Ford C-Max 2004 RKS 044202497

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 ,

Shes apo Ndrroj Veturen VW Passat B7 1.6 TDI 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 ,

Mercedes-Benz C-klasse C220 Cdi Facelift Automatik 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 ,

AUDI A6 3.0 TDI 204 PS 2011 ME DOGAN ��044202497

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

Mercedes ML400 CDI 2002 6 Muj RKS ��044202497

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:31 ,

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 ,

Golf 2 1.6

799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:56 ,

VW Passat 3c

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Shitorja ,

SKODA OCTAVIA 1.6TDI 2016 -AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 21:06 ,

Golf

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 16:42 ,

Fave 2

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 10:53 ,

Passat || 1.6 Diesel Fabrikisht

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 02:47 ,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 21:26 ,

Shes Fiat Punto 1.9D

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:45 ,

Shitet VW Golf 4 1.9 T(DI)

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 18:45 ,

Shitet VW Golf 4 1.9 T(DI)

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 18:11 ,

- VW GOLF 4 TDI 1.9 REGJISTRIM 20.12.2021 -

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:12 ,

Golf5

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 14:35 ,

Shitet mersedesi

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 08:38 ,

Shes pjes per Renault megano 2003 Matorrin seka

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 02:08 ,

Skoda fabia

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:44 ,

Shes GOLF 2

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Pri 17:13 ,

Pezho 307 AUTOMATIK

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 23:47 ,

Van

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 11:40 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 13:04 ,

Blej vetura ne gjith kosoven tabela Rks & huaja

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 21:04 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Pri 19:16 ,

Reno clio1

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 23:36 ,

Shitet mercedes c220 automatik

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 08:44 ,

Shes veturën Tauran 1.9

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:34 ,

Shes

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Pri 15:59 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 12:45 ,

SHITET BMW 530

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:48 ,

Shitet Opel Corsa B 1.2 Benzin Viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:28 ,

Shitet Audi A4 1.6 Benzin, Viti i prodhimit 1999

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:35 ,

Shitet Opel Corsa B 1.2 Benzin Viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:59 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione