Klinë | Makina | Vetura

Acura , 18
Aixam , 10
Alfa Romeo , 32
Alpina , 7
Artega , 4
Audi , 360
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 249
Bugatti , 3
Cadillac , 3
Chevrolet , 8
Chrysler , 13
Citroën , 103
Dacia , 4
Daewoo , 7
Dodge , 7
Fiat , 168
Ford , 191
GMC , 1
Honda , 13
Hyundai , 18
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 17
Kia , 54
Lada , 1
Lancia , 4
Land Rover , 15
Lexus , 2
Mazda , 10
MG , 2
MINI , 7
Mitsubishi , 34
Nissan , 44
Opel , 491
Peugeot , 144
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 172
Rover , 14
Saab , 3
Seat , 75
Škoda , 16
Smart , 28
Ssangyong , 4
Suzuki , 4
Tata , 1
Toyota , 13
Trabant , 1
TVR , 1
VW Volkswagen , 1802
Volvo , 21
Wartburg , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:13 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 03:45 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

shes mercedes 250

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:32 ,

Vetur ne shitje Toyota Corolla

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

Mercedes-Benz C250 Avantgarde

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Opel vectra b

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 ,

shite apo ndrrohet me bager

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 ,

Shitet golf 4 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:19 ,

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:36 ,

Kërkoj të blej kombi VW T2 dhe VW T3 Syncro

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:06 ,

BLEJ VETURA

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:51 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN 049558444

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 07:29 ,

Touran 1.6 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 23:40 ,

Shes ose ndërroi kombin me veturë

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:28 ,

Zbritje 40% ne Kreveta gjumi me Jogi Komplet!!!!!!

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 20:34 ,

Shitet Peugeot BOX 2.2 HDI

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:41 ,

Mercedes E320

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 12:36 ,

Golf 4

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 02:17 ,

bmw

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:59 ,

Audi a 4 modeli B8

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:53 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 19:39 ,

Ford Focus Dizell 1.8 DI turbo intercoler

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 18:37 ,

Renault kangoo 2004 me klim rks 15 prill 2022

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Maj 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:09 ,

SHITET MERCEDES A170

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:21 ,

MercedesBenz A180

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 08:21 ,

Shitet OPEL Corsa D 1.4b 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:43 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksidentuara

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 20:13 ,

Shes golf 4 TDi 1.9 pa dogane

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 12:20 ,

Opel corsa

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 09:09 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:55 ,

Golf 4

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 17:15 Shitorja ,

Passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 12:43 ,

AUDI A3 2.0 S-TRONIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 11:48 ,

Transportes T6

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 07:12 Shitorja ,

VW GOLF 7 GTD-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:03 ,

Kombi

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 01:58 ,

Shes mercedess Ben-Z

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 21:10 ,

Shitet Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 21:24 ,

shes lt 2.5 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 21:23 ,

shes w crafter me dugan te pagume

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 21:22 ,

shes w crafter isapo ardhur nga gjrmanija

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 23:40 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:42 ,

Chrysler 300c 2.7 Benzin Automatik 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:20 ,

Gani

31 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione