Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lipjan | Makina | Vetura

Acura , 100
Aixam , 25
Alfa Romeo , 92
Alpina , 25
Artega , 4
Audi , 1343
Bentley , 2
BMW , 884
Bugatti , 1
Cadillac , 9
Chevrolet , 45
Chrysler , 22
Citroën , 352
Corvette , 1
Dacia , 12
Daewoo , 18
Daihatsu , 6
Dodge , 8
Ferrari , 3
Fiat , 532
Ford , 575
GMC , 7
Honda , 19
Hummer , 1
Hyundai , 110
Infiniti , 1
Isuzu , 3
Jaguar , 11
Jeep , 33
Kia , 53
KTM , 1
Lada , 12
Lancia , 21
Land Rover , 59
Landwind , 1
Lexus , 1
Ligier , 1
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 2
Mazda , 31
Mercedes-Benz , 2161
MG , 8
MINI , 17
Mitsubishi , 37
Nissan , 76
NSU , 1
Opel , 2295
Peugeot , 565
Piaggio , 8
Plymouth , 1
Pontiac , 3
Porsche , 10
Proton , 1
Renault , 739
Rover , 31
Saab , 15
Seat , 127
Škoda , 83
Smart , 32
Spyker , 1
Ssangyong , 10
Subaru , 2
Suzuki , 23
Talbot , 2
Tata , 3
Toyota , 50
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 5
VW Volkswagen , 5482
Volvo , 80
Wartburg , 5
Wiesmann , 1
Yugo , 10
Zastava , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:10 ,

Opel combo 1.7 Japan

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 ,

MERCEDES E 220 D..CDI..2012..Avangard

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:52 ,

TIGUAN 2.0 TDI..DSG..2013..BMT..Life

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:52 ,

MERCEDES A200 D..CDI..AMG..Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

GOLF 7.5 1.6 TDI..DSG..2017..

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:55 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO S-LINE BLACKEDITION FULL OPSION

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

Passat B7 2.0 Tdi 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:35 ,

Shes Audi A6 2.5 tdi v2004 rks tetor 22

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:16 ,

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

Audi A4 2.0 TDi S-Line Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Audi Q3 2.0 TDI Automatik quattro 2012 Dogan Homologim te kr

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50 ,

Citroen jumpy1.6 dizell 2008 rks ne gjendje perfekte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 190 PS DOGANUAR NGA ZVICRRA TANI

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24 ,

RANGE ROVER 2.0 TD4 DINAMIC 144 MI KLM TE GARANTUME

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:59 ,

Peugeot 207 1.6 Diesel 2008 Klim RKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

I ardhur nga gjermania

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:34 ,

Golf 5 TDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 ,

ASTRA H 1.6 BENZIN VITI 2004

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

Ford Focus DIZELL

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:06 ,

Shitet peugeot 308

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:58 ,

Automatik shitet ndrrohet 1.9 tdi rks 9 muj KLIMATRONIK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:21 ,

Reno clio 1.5 dizel viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:29 ,

SHES CITROEN I ARDHUR NGA SLLOVENIA 044202047

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:02 ,

��SHITET GOLF 6 PLUS TEAM 2.0TDI 2010��

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 ,

Kamioneta

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:03 ,

shtiet Vetura

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:03 ,

Shitet Peugeot 107

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:21 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2TD4 DYNAMIC 145 MI KLM TE GARANTUMW

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:56 ,

T5 transporter maxi

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:40 ,

Shitet Keddy

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:28 ,

GOLF VI AUTOMATIC 2.0 TDI 2011 LLEDA KOMANDA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:28 ,

AUDI A6 AUTOMATIC 3.0 TDI 2012 QUATRO AJRMATIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:28 ,

POLO 1.4 TDI 2014 MANUEL RKS FEJSLIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:19 ,

BMW 5

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:15 ,

Reno Clio 1.5 Dci 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:15 ,

Vw Caddy 2.0 Disel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:15 ,

Passat 2.0 Benzin plin. 2002 Rks

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 ,

Mercedes E 220 Cdi AMG Line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 ,

Mercedes E 200 CDI 2019 145 kw 197 ps

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:09 ,

Reno Clio 1.5 DCI 2004 Me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:09 ,

Dacia Dokker 1.5 Disel 2014 Pa dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 ,

BMW 216d Active Tourer

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:12 ,

BMW 320D Mpacet Automatik ������������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:12 ,

Opel corsa 1.7CDTI japan rks 10muj 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:12 ,

Renault kango 1.5DCI 5Ulse me klim

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:40 ,

Gsi 2.0 Benzin

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:32 ,

Automatik shitet ndrrohet 1.9 tdi rks 9 muj KLIMATRONIK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:23 ,

Lancia Ypsilon 2010 ***Nderrime***

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:23 ,

Fiat Punto 2007

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione