Malishevë | Makina | Vetura

Acura , 47
Aixam , 10
Alfa Romeo , 55
Alpina , 6
Artega , 3
Audi , 597
Bentley , 2
BMW , 496
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 14
Chrysler , 9
Citroën , 167
Corvette , 1
Dacia , 8
Daewoo , 6
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 231
Ford , 275
GMC , 5
Honda , 14
Hummer , 6
Hyundai , 31
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 7
Kia , 41
Lancia , 9
Land Rover , 12
Lexus , 2
Ligier , 1
Lincoln , 1
Mazda , 19
Mercedes-Benz , 1046
MG , 2
MINI , 8
Mitsubishi , 24
Nissan , 14
Opel , 859
Peugeot , 214
Pontiac , 3
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 313
Rover , 14
Saab , 5
Seat , 63
Škoda , 27
Smart , 13
Ssangyong , 2
Subaru , 5
Suzuki , 7
Talbot , 1
Tata , 3
Toyota , 13
TVR , 2
VW Volkswagen , 2887
Volvo , 23
Wartburg , 1
Wiesmann , 4
Yugo , 1
Zastava , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:08 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:07 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:19 ,

Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:56 ,

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:54 ,

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:49 ,

Shitet Audi A6 quatro 3.0

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

Mercerdes benz

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

OPEL CORSA 1.0 BENZIN 2001 RKS ME KLIM

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:55 ,

Mercedes E 220, 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:51 ,

shes golf 2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

ushit

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:23 ,

Opel astra

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:56 ,

Shitet bmw 320

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:53 ,

Shes pika caddy

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:26 ,

SHES KOMBIN T4 URGJEND

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:46 ,

Shes golf 5 teper i rujtun

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:04 ,

Shes gjeten 1.6 dizell viti90 rks08.06.2021

550 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 ,

Shitet t2

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:11 ,

Mercedes Benz c220

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:32 ,

BLEJM VETURA VW BMW AUDI MERCEDES DEFEKT PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 19:38 ,

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 16:14 ,

Shitet bmw 316i ne gjendje te rregulltë osht

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:03 ,

Besniki

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 14:17 ,

Golf 6 karavan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:56 ,

Mercedes

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Maj 02:38 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 02:17 ,

Shes BMW Modeli 318d 2.0 dizel FACELIFT LCI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 01:39 ,

Polo TDI CITY VAN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 00:57 ,

Opel vectra

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 00:13 ,

kombi t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:47 ,

Fiat stilo

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 21:07 ,

Shes Renault ne gjendje perfekte

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:37 ,

Mercedes

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 20:36 ,

Shes keto pjes per audi a6

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 18:43 ,

Shitet vetura Audi A4 3.0 TDI S- Line 2013 tabela te huaja

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 16:57 ,

Gollf 6 dizell1.6 tdi rks 8muj gjendje perfekte

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 13:17 ,

Pikap fave 1.9 esdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 13:06 ,

Shes polo 1.4 tdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 11:53 ,

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:47 ,

Shitet zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:02 ,

Shitet Alfa Romeo 1.9 Disel 147 JTD-2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 09:44 ,

Mercedes

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 22:43 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:32 ,

Shitet bmw 320 dizel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:23 ,

Shitet Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 18:48 ,

Shes Opel zafira 1.9 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:38 ,

vw t5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione