Mitrovicë | Makina | Vetura

Acura , 99
Aixam , 54
Alfa Romeo , 89
Alpina , 29
Artega , 11
Audi , 1454
Bentley , 4
BMW , 857
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 20
Chrysler , 31
Citroën , 272
Corvette , 1
Dacia , 9
Daewoo , 11
Daihatsu , 8
Dodge , 6
Ferrari , 3
Fiat , 471
Ford , 488
GMC , 3
Honda , 26
Hummer , 1
Hyundai , 69
Isuzu , 4
Jaguar , 9
Jeep , 41
Kia , 60
KTM , 1
Lada , 15
Lancia , 12
Land Rover , 36
Ligier , 2
Lincoln , 2
Lotus , 1
Maserati , 3
Mazda , 39
Mercedes-Benz , 1708
MG , 4
MINI , 20
Mitsubishi , 70
Morgan , 1
Nissan , 93
Opel , 1400
Peugeot , 439
Piaggio , 1
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 692
Rover , 31
Saab , 9
Seat , 122
Škoda , 109
Smart , 34
Ssangyong , 5
Subaru , 7
Suzuki , 20
Tata , 2
Toyota , 31
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 2
VW Volkswagen , 6428
Volvo , 46
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 9
Zastava , 18

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:16 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:16 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDi 2016/6 Dogan Homoligim ✅

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:15 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 ,

SHITET- GOLF 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:09 ,

U shit

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:38 ,

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:41 ,

Shitet pikap 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:17 ,

Skoda super B 1.9 tdi full extra 049 214 990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:15 ,

Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Hyundai i20

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:46 ,

Renault megan 1.9 cdti 6 shpejci 1 vit rks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:31 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 ,

Blej Vetura Gjitha Llojet Viber +38349358144

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:26 ,

Shlep Auto Bartje 24 h 049358144 049299494

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:13 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2016

25 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:13 ,

Opel ASTRA SW SportsTourer 1.7cdti ecoflex

7 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:05 ,

Shitet Fiat Palio 1.9 diesel bej ndrrim

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:37 ,

BMW X5

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Bmw 318

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:28 ,

Golf 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:26 ,

shitet golfi 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:18 ,

Merrcedes A-class 1.7 dizell Automatik Vp 99 rks

29 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Shitet Audi A3 automatik 2.0 me dogane & homologim!

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 ,

Renault Megane 1.9 DCI RKS 1 VIT 6 SHPEJTSI PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 ,

Kombi Caravele 2.5 tdi 9 ulse

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD Pa Dogan

570 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:09 ,

SHITET- CITROEN XSARA 2001

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:59 ,

Mercedes C200 Avangard -EKSTRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:59 ,

golf6

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:38 ,

Mercedes A.Class 170 diesel Avantgard Rks

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

SHITET PLLACI rrug kryesore Prishtine-Mitrovice per BIZNES

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:36 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:35 ,

Shitet Chevrolet Kalos

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:32 ,

VW Pasat 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:23 ,

Golf 7

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:22 ,

renault megana

599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

golf 3 1.9 disell

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:20 ,

Mercedes C 220 CDI AMG 4 MATIC Automatik 2014 CH

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 ,

Alfa Romeo 1.8 Benzin Pa Dogan

280 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

Peugeot 306 1.6 Benzin Plin Pa Dogan

470 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:02 ,

Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:59 ,

VW T5 Kombi 2.5 DI të kuqe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:31 ,

OPEL CORSA CDTI 2012 I Doganur Homologim .

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 ,

vw t-5 maxxi 2.5 me klim pa dogan viti 2006 automatik

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione